Відповідь:
Християнство визначило сім смертельних гріхів. Ось їхні назви: гординя, жадібність, заздрість, гнів, лінощі, хтивість і ненаситність. Вони протиставляються незначним людським вадам. Прямо ці гріхи в Біблії не названі. Проте вони легко виводяться зі змісту Святого письма та досвіду багатьох людських поколінь.
А от сім чеснот у Біблії названо. Йдеться про смирення, милосердя, співчуття, лагідність, доброчесність, стриманість і терпіння.
Пояснення:
Ось їхні назви: гординя, жадібність, заздрість, гнів, лінощі, хтивість і ненаситність. (Однорідні підмети)
Йдеться про смирення, милосердя, співчуття, лагідність, доброчесність, стриманість і терпіння. (Однорідні додатки ===)
Сьогодні світ удвадцяте відзначає Міжнародний день рідної мови, проголошений на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО. Не випадково, що гаслом цього дня ініціатори свята обрали вислів: «Мова – це важливо!» І якщо мова – душа народу, то природно, коли для більшості наших співгромадян вона – українська. З нагоди свята пропонуємо згадати заповіт, який залишив нам Максим Рильський, поезія та переклади якого неабияк сприяли розвитку української літературної мови.
МОВА
Як парость виноградної лози,
Плекайте мову. Пильно й ненастанно
Політь бур’ян. Чистіша від сльози
Вона хай буде. Вірно і слухняно
Нехай вона щоразу служить вам,
Хоч і живе своїм живим життям
Молаль - це система поглядів, уявлень, норм та оцінок, що регулюють поведінкулюдей у суспільстві.
Сумління - це етична відмовідальність за свою поведінку перед оточенням.