М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
89508122482
89508122482
20.09.2020 23:10 •  Українська мова

24. Складним є речення: А. Хто ставить завдання простіші, той швидше мети досягає.

Б. Он ліс знімає золотистий бриль, прощаючись із відлетілим літом.

В. Білий пилок сіявся з неба, устеляв сивою памороззю трави.

Г. Зоря, здавалося, просвітила знову борцям визвольний, легендарний шлях.

Д. Посадили над козаком явір та ялину.

👇
Ответ:
kristinaFro
kristinaFro
20.09.2020

А. Хто ставить завдання простіші, той швидше мети досягає.

Складнопідрядне речення з підрядним займенниково-означальним

Объяснение:

4,8(65 оценок)
Ответ:
Eugenrar
Eugenrar
20.09.2020

ответ в)

Объяснение:

говорю что это правильно

4,7(83 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
КулБои
КулБои
20.09.2020

Відповідь:

Відредагуйте речення з дотриманням синтаксичних норм. Виправте інші типи помилок. Обґрунтуйте відповідь.

1. При використанні даного методу студенти навчаються планувати свій час, навчаються самооцінці, аналізу власного навчального успіху, плануванню та проведенню етапів роботи.

Використовуючи цей метод,  студенти вчаться розподіляти свій час, навчаються оцінювати, аналізувати власні успіхи, планувати, проводити різні етапи роботи. Слово "даний"  -  це канцеляризм, якого варто уникати, тому його змінено займенником "цей"; "планувати" і "навчаються" замінено, щоб уникнути тавтологій і повторів.

2. До уваги тренера: необхідно зробити наголос на тому, що ці недоліки, які вказали  батьки, вже існують, а тому викоренити їх зразу практично неможливо, а раз так, то необхідно прийняти дитину такою та до побачити собі позитивне в тому, що ми звикли осуджувати, та пізнати причину такої поведінки.

Звертаємо увагу тренера необхідно наголосити, що недоліки, на які вказали батьки, існують давно, тому усунути їх одразу неможливо. Отже, необхідно сприймати дитину такою, якою вона є, до й побачити позитивне в собі, а не засуджувати, як це роблять зазвичай. Також варто вияснити причину причини такої поведінки.   Речення дуже велике, складається з багатьох частин, це призводить до втрати основної думки, порушує логіку викладу.  Тому доречно його поділити на кілька окремих речень. Вираз "зробити наголос на тому" варто замінити на лаконічніший , "викоренити" - калька з російської , його теж потрібно замінити.  "Прийняти дитину", "осуджувати"  - це теж граматичні помилки.

3. В методиці викладання значна увага приділялася організації спеціальних ситуацій навчання мовленнєвої поведінки, що призводило до переважання діалогічної форми роботи на уроці і спонукало мовленнєву активність учнів.

В методиці викладання значна увага приділяється організації ситуацій, які допомагають розвивати мовленнєву поведінку. Внаслідок цього на уроці переважають діалогічні форми роботи, що спонукає учнів до мовленнєвої активності.   Речення складається з кількох великих частин, тож для полегшення сприйняття інформації можна поділити його на два окремих, менших за обсягом, речення.  Поведінці не навчають, її розвивають, це - граматична помилка.

4. Значна увага у сучасних науках мовознавчого і психологічного спрямувань приділяється моделям породження мовлення. Перші моделі породження мовлення були по суті моделями послідовної обробки.

Сьогодні значна увага в науках мовознавчого і психологічного спрямувань приділяється моделям породження мовлення, перші з яких були по суті моделями послідовної обробки.  

Вираз "сучасні науки мовознавчого і психологічного спрямувань" замінено, оскільки ці науки засновані не на сучасному етапі, вони існували і раніше, існуватимуть і через кілька десятиліть чи століть, тому не можуть бути тільки сучасними. Вираз "моделі породження мовлення " вживався в обох реченнях, тому, об'єднавши їх, ми уникли невиправданого повтору.

4,4(12 оценок)
Ответ:
ivanpowerflusi
ivanpowerflusi
20.09.2020
     Життя - це безцінний дар, яким людина повинна донрожити навіть тоді, коли в ньому більше смутку, ніж радощів. Варто жити, щоб на землі залишити після себе слід глибокий, помітний. Так, життя Т. Шевченка, М. Коцюбинського, Лесі Українки, В. Стуса було несправедливо коротке. Але, можливо, наперекір цьому всім здійсненним у своєму житті вони настільки зуміли збільшити його цінність, що стали безсмертними, адже дні свідомого життя переплавлені в золоті рядки їхніх невмирущих творів. 
      Вибір сенсу життя, на мою думку, залежить від умов конкретного суспільства, задатків, нахилів та здібностей конкретної людини. І те, що одній людині здається безглуздим і марним, для іншої є безцінним.
      Псевдопатріоти не цінують життя, бо вони - диванна картопля. Це ті, хто вміє прекрасно говорити, замилювати очі, і нічого не робити задля блага свого краю. Тільки те й роблять, що переховуються від війни. Такі люди не бачать душею Україну і все, що вона добула.
       Незалежно від того, чи це військовий, чи лікар, чи учитель, на кожній людині лежить відповідальність за чиєсь життя. І якщо хтось халатно буде ставитися до своєї справи, не цінуючи життя інших, гріш ціна такій особі. Лише той гідний життя, хто не говорить про любов до Батьківщини, а працює і живе задля ї процвітання, примножуючи набуте.
4,8(51 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ