Позначте речення, яке є односкладним А. У передчутті грози виходжу з дому Б. Пісню калинову я складаю знову В. При вологій весні озимина буде доброю Г. Народ для вічності воскрес
1. Разом: врозтіч, нарозхват, унизу, уночі, допізна, натроє, чимдуж, декуди, напролом, відтепер, якнайкраще, щодня, аніскільки, мимохідь, насамперед, потихеньку, безперестанку. 2. Окремо: по можливості, під гору, як слід, на жаль, таким чином, сам на сам, до лиця, по черзі, до речі, з розгону, на миить, уві сні, до сьогодні, до вподоби, за що, на вибір, без черги, по суті, до речі, без відома. 3. Дефіс: ледве-ледве, по-сусідськи, по-людському, по-латині, хоч-не-хоч, ось-ось, десь-то, хтозна-як.
Друг — людина, котра підтримає в тяжку хвилину й порадіє в моменти успіху. це хлопчик чи дівчинка, які завжди скажуть правду, не будуть лукавити. я впевнений, справжній друг має бути в кожного. дуже весело, цікаво проводити час з близькою людиною. у мене є справжній друг. його звати артем, він мій однокласник. ми познайомилися в школі. у першому класі ми зустрілися, і дружба збереглася до сьогодні, сподіваюся, що так буде й далі. я впевнений, що артем завжди зрозуміє, підтримає мене, дасть пораду. я ніколи не помічав, щоб цей хлопчик заздрив мені чи говорив неправду. я в будь-яку хвилину можу покластися на свого друга. артем завжди є мені, він навіть залишає всі свої справи й приділяє увагу мені, коли це необхідно. він завжди говорить мені нехай гірку, але правду.
Підмета нема, граматична основа складається тільки з присудка у формі 1 особи однини теперішнього часу. Це односкладне означено-особове речення.
Объяснение: