На мою думку справжнім патріотом є той, хто любить свою державу, свою країну, місце де він народився та зростає. Патріотом для мене ще є той, хто шанує свої традиції, знає рідну мову, адже багато хто від'їзжаючи за кордон, забуває про свою мову, країну, я вважаю, що це не правильно.<br />Я гадаю, щоб бути партіотом це не ходити, і не казати, що ти патріот, не носити значки з прапором своєї держави, це теж можна, але по-перше патріотом потрібно бути в душі, не забуваючи духовні цінності своєї Батьківщини.
Перше речення: НЕПЕРЕХІДНЕ дієслово "впали", інфінітив "падати" - дієслово зі значенням руху, переміщення в просторі Друге речення: НЕПЕРЕХІДНЕ дієслово "опустився", інфінітив "опускатися", утворене від перехідного дієслова "опускати+ся" (Всі дієслова на-ся - неперехідні) Третє речення: ПЕРЕХІДНІ дієслова "пишу, згортаю", інфінітиви "писати, згортати" - дієслова зі значенням дії, спрямованої на конкретний предмет. Перехідні дієслова керують залежним від нього іменником-додатком у формі знахідного відмінка без прийменника(пишу кого?що? - листа, згортаю кого?що? - листа)
Речення: У бога за дверми лежала сокира (Шевченко). Дієслово лежала - неперехідне Сокира божа ліс стинала (Шевченко). Дієслово стинала - перехідне(стинала що? - ліс)
13 г 14 д 15 а 16 а
Объяснение:
Вроде так зделала как нам объяснили