Відповідь:
Психологи визначають підприємництво як ділову творчість. Якщо це творча справа, то її виконання потребує від людини певних специфічних здібностей. Як свідчать дослідники, тільки 5-7% людей мають достатні здібності до підприємницької діяльності. Тому не можна з будь-якої людини зробити підприємця, можна тільки навчити її деяким знанням і навичкам, створити необхідні умови для підприємництва. У положеннях багатьох вчених підприємець трактується як певний соціально-психологічний тип суб'єкта господарювання. Рушійні сили підприємництва значною мірою полягають у самій людині, її ініціативі, активності, здібностях. Бізнес - це жорстка конкуренція, постійна напруга, азарт боротьби і самозатвердження як у спорті, актуалізація своїх здібностей і обдарованості, як у художній творчості На думку західних вчених, підприємці - це "цвіт нації", її "золотий запас".
Як у розвинених, так і в країнах, що розвиваються жінки займають все більш стійкі позиції в бізнесі. Сучасна бізнес-леді - це особливий тип жінки. Це жінка, дії якої визначаються її внутрішньою мотивацією, тягою до самореалізації, мало підвладна впливу ззовні. Але не дивлячись на їх успіхи, чоловіки не готові визнавати їх рівними. На Заході великого поширення набула так звана теорія "скляної стелі", під якою розуміється невидима, але реальна перешкода, на яку натрапляє жінка-лідер, що намагається досягти успіху. На думку психологів, чоловіки та жінки мають рівні можливості для ефективного управління підприємством, але є і відмінності. Чоловіки в управлінні більш схильні до стилю делегування, тобто вони розподіляють завдання, і кожен займається своєю справою. Жінки-керівники, як правило, використовують ті стилі лідерства, які найбільш ефективні в кожній конкретній ситуації, не будучи прихильниками того або іншого стилю. Чоловіків відрізняє стратегічне бачення процесів, рішучість, спрямованість на мету, а жінка йде крок за кроком, вона дуже відповідальна і надійна. Жінки в управлінні вважають за краще більше вникати в деталі, більше орієнтується на персональні здібності працівників, прагнуть підтримувати позитивний емоційний настрій, що впливає на ефективність роботи.
Пояснення:
—Добрий день пане!
—Добрий день молодий чоловік!
—Підскажіть будь ласка де знаходиться Будинок з химерами яка зовні має вигляд цегляної будівлі в стилі модерн?
—Будинок з химерами стоїть на вулиці Банковій під номером 10, що в Печерському районі. Навпроти нього — Адміністрація президента України.
—Невже ця загадкова будівля була побудована в 1901-1903 роках архітектором Владиславом Городецьким з метою використання в якості дохідного сімейного приміщення?
—так, це правда. звідки ви знаєте так багато інформації про цю будівлю?
—я давно інтересувався цією загадковою будівлею, в ній є щось загадкове
—Так, в ви знали, що для будівництва було обрано місце над крутим обривом, де раніше був берег Козячого болота.
—ні, про це не знав, дякую вам за все, але мені іже треба бігти на маршрутку, бо я не встигну
— нічого страшного. До побачення!
— До побачення пане, щасти вам!