Я все жит я знав, що хочу жити в Києві. Це місто надихає мене своєю красою та атмосферою. Мені подобається стрімке і непередбачуване життя, яким Живе столиця. Київ викликає в мені багато незвичайних почуттів. Я пишаюся цим красивим і величним містом. Я люблю Хрещатик, бо на ньому завжди багато веселих людей, туристів, які захоплено кружляють, фотографуючи величну архітектуру та просто радіючи, що мали змогу відвідати це прекрасне місто. Столицю України справедливо називають одним із найзеленіших міст миру. В ній є багато парків, лісів, садів, які складають більшу T частину. I це так надихає. Бо коли тобі треба побути на самоті, ти з легкістю можеш відвідати одне з цих чудових місць і відчути всю красу навколишнього світу. Це створює яскраве полум'я в моєму серці і робить мене щасливим. Діпро — велична ріка, яка є символом iсторичної долі українського народу. Вона завжди привертала увагу та надихала тисячі людей. Дніпро не залишив байдужими навіть багатьох письменників та поетів, літописців та мандрівників. Дивлячись на нього, стає легко на душі, і ти одразу забуваєш про проблеми та жахіття реального світу. Той, хто має можливість відправлятися на берег Дніпра щасливий. Бо це справді прекрасне місце для відпочинку чи роздумів. Можна годинами милуватися красою ліній Софійського Собору, або витонченими церквами Києво-Печерської Лаври, вигляд на які в усьому блиску позолоти T куполів відкривається при в'зді до старішої частини міста через міст Патона. Отже, в майбутньому я бачу себе в Києві, бо там я буду відчувати себе щасливим та спокійним, знаючи, що я в тому місті де завжди мріяв бути, там, де сама атмосфера надихає мене на великі вчинки та створює яскраві вогники в моїх очах.
20. ( ) У якому рядку в усіх словосполученнях немає лексико-стилістичних помилок?
г) на вимогу наукового керівника, внесок у розвиток освіти.
21. ( ) У якому рядку всі розділові знаки розставлено правильно?
а) Пулюй володів п’ятнадцятьма мовами і, окрім роботи над науковими проєктами, упродовж двадцяти років перекладав Біблію українською мовою.
22. ( ) У якому рядку правильно введено дієприслівниковий зворот у речення?
б) Готуючись до контрольної роботи з вищої математики, повторіть формули.
23. ( ) У якому варіанті у правильній послідовності подані елементи вступу до нау
в) Обґрунтування актуальності теми – мета та завдання роботи –– об’єкт та предмет дослідження – методи дослідження – наукова новизна дослідження – теоретичне та практичне значення дослідження – структура роботи.
24.( ) У якому рядку неправильно оформлено цитування або непряме цитування наукового джерела
в) О. Тарнавський стверджує, що «Такий процес називається простою синхронізацією».