М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

.(Добери до поданих висловів прислівники-си ноніми. запиши їх через тере. опинитися просто неба, намокнути до останньої нитки, кинутися з усіх ніг, не мати кінця-краю, йти як не своїми ногами ,спати без задніх ніг, жити на широку
ногу).

👇
Показать ответ
Ответ:
davaispi
davaispi
30.04.2020

Опинитися просто неба-залишитись без нічого,намокнути до останьої нитки-сільно змокнути,кинутись з усіх ніг-швидко побігти,не мати кінця краю-багато місця,йти як не своїми ногами-не звично йти,спати без задніх ніг-міцно спати,жити на широку ногу-гарно жити.

 

4,6(35 оценок)
Ответ:
Вико1234
Вико1234
30.04.2020

Надворі

наскрізь

навтьоки

безконечно

повільно

міцно

заможньо.

4,4(92 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
svetikkomi
svetikkomi
30.04.2020
Я живу у великому місті, але в невеликому будинку (лише два поверхи), із садом у дворі. Правда, в нашому саду лише одна яблуня, два вишневих дерева, на трьох недавно з'явилися сливи й ще тільки набирає сил юний горіх. Зате просто перед вікнами піднімаються два величезні каштани. Батьки кажуть, що їм понад 90 років. Колись, до війни, їх було три. Але в один, середній з ряду, потрапив осколок снаряда, однак він утримався, не впав, хоча надломився. Його мої дід і бабуся довго називали інвалідом Вітчизняної війни. Він навіть цвісти ще намагався, але все-таки став засихати. І дуб довелося спиляти. А два продовжують жити й навесні своїми чудовими квітучими білими свічками прикрашають наш двір і навіть вулицю — таких більше ні в кого на вулиці немає. Коли я за кого-небудь перший раз у гості й пояснюю, як мене знайти, я обов'язково кажу: «У дворі ви побачите два величезних каштани». Це орієнтир більш точний, ніж навіть номер будинку.

Плоди цих дерев — їжачки, усередині яких ховаються блискучі коричневі кульки. І ці кульки дуже корисні як ліки. Сусіди збирають їх і готують собі цілющі настоянки від болів у суглобах. А діти з задоволенням використовують для різних виробів.
4,6(75 оценок)
Ответ:
obelardo1
obelardo1
30.04.2020
Птахи та звірі живі істоти.  У них є свої потреби та побажання.Вони спілкуються своєю мовою,не зрозумілою для нас.Але якби ми могли їх розуміти,то напевне бдізналися багато цікавого та корисного.Для початку,вони б розповіли б нам правила поведінки в лісі. Адже ми,інколи,відпочиваючи там,забруднюємо навколишнє середовище . А напевне ж, всі хочуть жити в чистій домівці ?Також птахи,особливо перелітні ,багато подорожують, тому могли б поділитися з нами цікавими розповідями  про далекі країни.Ми б знали їх проблеми та при потребі,змогли б до Можливо,якби хижі тварини могли б розмовляти,люди перестали б їх боятись. І зникло б зло та панувала тиша.
4,5(94 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg