М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ViktorVivat
ViktorVivat
07.04.2023 16:32 •  Українська мова

Прочитайте текст доберіть до нього заголовок. випишіть із тексту 10 словосполучень і побудуйте до кожного з них схему. японець масару емото захопився чарівними властивостями води він грав для неї різну музику а потім миттєвої заморожувати і фотографував красиві симетричні кристали формувалися під мелодії Баха щоб шумана а хаотичні та потворні виникали під звуки важкого року дивній по особливому закручені народжувалися в переливать джазу так само вода сприймає і те що ми кажемо на лайку вона реагує безформний фігурами а на добрі слова витонченими ніжними малюнками мамо топові ще один кумедний експеримент він поставив на полицю дві закриті банки з вареним рисом одній банці його учні регулярно протягом тижня казали дякую а іншій ти дурень через тиждень у першій банці рис прокис але залишився білий і набув приємно оцтового аромату у другій почорнів і згнив а його сморід пробився навіть крізь кришку учений зробив висновок добро сильніше за зло такі зміни відбувається із нами усе гарний добре насолоджуюсь зміцнює але завдає болю та страждань.

👇
Ответ:
iarik2008
iarik2008
07.04.2023

вот держи заголовок можно незвичні експерименти


Прочитайте текст доберіть до нього заголовок. випишіть із тексту 10 словосполучень і побудуйте до ко
4,6(43 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sweetcarpet258
sweetcarpet258
07.04.2023
І науковий

4. Повна відсутність емоційно забарвлених слів, вживання нейтральної лексики, широке використання наукової термінології різних галузей науки, використання формул, графіків, схем, карт, умовних позначень, спеціальних скорочень слів, наукові посилання на джерела. Логічна послідовність викладу змісту, відсутність двозначності чи багатозначності змісту.

ІІ офіційно-діловий

3. Документальність, точність, чіткість, переконливість, доказовість та сухість викладу. Вживання канцелярської термінології, мовних штампів. Кожний документ має свою форму, яка є загальноприйнятою. Емоційні засоби мови не використовують. Послідовність подачі інформації, відсутні двозначні слова, багато слів із  абстрактним значенням.

ІІІ публіцистичний

5. Поєднує в собі засоби наукового і художнього стилів. Характеризується точністю, послідовністю, системою наукових доводів, виразністю, емоційним забарвленням. Спрямованість на досягнення результативного впливу на слухача. Полемічність і логіка викладу. Широко використовують суспільно-політичну лексику, термінологію. Використовують усі синтаксичні засоби. Доступність, яскравість і чіткість викладу. Популярний виклад фактів, подій, явищ.

Объяснение:

4,4(13 оценок)
Ответ:
schapalenko
schapalenko
07.04.2023
Говорячи мовою предків, ми віддаємо гідну шану нашим славним прадідам-козакам. Мова дає змогу зберегти національні традиції, українську мелодійну пісню. Рідна мова – це перше наше слово, мамина колискова. З нею тісно пов’язане пізнання навколишнього світу. Ми спілкуємося, виражаємо свої думки, мріємо, вивчаємо минуле, залишаємо слід для майбутнього. Мова ідентифікує нас як народ у великому світі.
Тому треба не забувати рідну мову. Вивчати та збагачувати своє мовлення у великій українській родині.
4,6(64 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ