смотри в объяснении.
Объяснение:
Про міцність народних традицій східне прислів’я оповідає, що старі дерева не гнуться, а сиві ріки не висихають. Пісня є однією із святинь нашого українського народу, його найціннішим духовним скарбом. Здавна Україна славилася піснями, які дбайливо передавалися від покоління до покоління. Пісня ніби цілюще джерело, з якого б скільки не пив, а більше пити хочеться. В українській пісні кохання, ласка, тривога.
Тут трепет материнської душі, світ добра, краси і справедливості. Скільки ж пісень склали люди, аби висловити свою палку любов до краю.
де народилися і живуть. В них оспівується наше минуле, незламність духу, нескореність, сила та слава.
З піснею пов’язані вікові поривання українців до омріяної незалежності, яка в наш час стала реальністю. Саме в пісні поєднане минуле, сучасне та майбутнє рідного народу, його погляди, світобачення і психологія.
Пісня – це характер, могутність, духовна скарбниця народу, це дорогоцінна спадщина, яка дісталась нам від минулих століть. Прекрасні, мелодійні, милозвучні пісні ллються живлющими струмочками, надихають, збагачують та облагороджують. У піснях народ передає з покоління в покоління набутий досвід, культуру і традиції. З їх до люди обмінюються думками, переживаннями, ідеями, висловлюють свої почуття. Пісня – це знаряддя, яке здійснює зв’язок поколінь.
То ж пишаймось і плекаймо кожне слово рідної пісні, передане нам у спадок від наших предків.
1. в)
2. а)
3. Дивися, Петрику, не застудися, ажде літо буде холодним.
4. в)
5. в)
6. (?) б) здається вставне слово, більше їх нема
7. Я, можливо, переїду в інше місто
8. б)
9. б)
10. Привіт, Петрику!
Дуже радий, що знайшов час написати тобі. Мені цікаво, як ти, твої справи, успіхи. Здається, ми не спілкувалися з минулого місяця. За цей час, я встиг взяти участь, уяви собі, в екскурсії до музею, спрямованого на вивчення Єгипту! На диво, там не було багато славнозвісних мумій. Коли я заходив, мені дали карту, щоб не заблукати у такій великій будівлі. Власне, без неї я, мабуть, заблукав би. Експонати були, зверни увагу, прямо з розкопок, що не могло не здивувати. Як думаєш, друже, чи я був вражений? Звичайно! Серед безлічі залів я знайшов свій улюблений з аксесуарами фараонів і простолюду. Наприклад, там були звичайнісінькі капці, проте, очевидно, старші. Одна зала була спеціально виділена під мумію, яка була у позолоченому саркофазі. Як зазначено в брошурі, їй вже понад 3000 років! Думаю, тобі, Петре, теж варто її відвідати. Звичайно, я б хотів піти ще раз тільки вже з тобою, адже одному не так весело. Як тобі, товаришу, моя пропозиція? Відповіш мені, будь ласка.
Андрій
Українська пісня… Вона є однією із святинь нашого народу, його найціннішим духовним скарбом, гордістю і красою, геніальною поетичною біографією. З давніх-давен уславилася Україна піснями, які дбайливо, як найдорожча реліквія, передавалися від покоління до покоління. Пісня супроводжує українця від колиски до могили, бо не було значної події в житті народу, нема такого людського почуття, яке б не озвалося в українській пісні ніжністю струни чи рокотанням грому. Український народ створив так багато пісень, що, якби кожного дня вивчати одну нову пісню, на вивчення усіх не вистачило б людського життя.