М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
gogolevap1
gogolevap1
25.02.2023 17:01 •  Українська мова

73 1. Спишіть речення. Підкресліть підмети, визначте вираження їх. 1. Ми з нею довго в полі говорили, не чули навіть гуркоту доріг (Л. Костенко). 2. Тебе цей сад прийняв гостинно в свою заквітчану сім'ю (Д. Луценко). 3. Чумацький Шлях, Стріла, Стожари летять в розгойдані світи (М. Стельмах). 4. Павло Григорович Тичина колись водив мене у ліс (М. Сом). 5. Майже три роки минуло від того далекого світлого дня (О. Гончар). 6. Кожен із бійців знав, що небезпека подвоїлася (О. Гон- чар). 7. І його підхопили з десяток рук, сильно підкинули вгору... (Іван Ле). 8. Але дехто з учнів викликав у нього глибоке занепокоєння (О. Дон- ченко). 9. Гучне «Ура!» пронеслося тоді над лугами... (Л. Первомайський).

👇
Ответ:
89243919567
89243919567
25.02.2023

ми з нею(займ. + прийм. + займ.) довго в полі говорили, не чули навіть гуркоту доріг.

2. Тебе цей сад (ім.) прийняв гостинно в свою заквітчану сім’ю.

3. Чумацький (прикм.) Шлях (ім.), Стріла (ім.), Стожари (ім.) летять в розгойдані світи.

4. Павло Григорович Тичина (ім.) колись водив мене у ліс.

5. Майже три (числ.) роки (ім.) минуло від того далекого світлого дня.

6. Кожен із бійців (займ. + прийм. + ім.) знав, що небезпека (ім.) подвоїлася.

7. І його підхопили з десяток рук (ім. + ім.), сильно підкинули вгору...

8. Але дехто з учнів (займ. + прийм. + ім.) викликав у нього глибоке занепокоєння.

9. Гучне «Ура!» (вигук, перейшов в ім.) пронеслося тоді над лугами...

Пояснення:

Виділені слова підкреслюємо

4,4(69 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
korobkovaangelina
korobkovaangelina
25.02.2023
Кожний з нас має  сім"ю.
З дитинства нас огортає турботою та ласкою  матір  ,а повчає  та виховує батько.Коли ми виростаємо ,ми покидаємо щасливу дорогу дитинства,й вступаємо на шлях дорослого та самостійного життя.Багато хто з нас  підкорює вершини свого покликання ,тим самим  удосконалює себе ,та підносить на вищий рівень свою державу.В багатьох відомих людей не було своєї сім"ї,але незважаючи на це вони прославили свою державу,своє суспільство.
На мою думку ідеальна сім*я відіграє велику роль в розвитку суспільства,адже коли рідні та близькі з дитинства підтримують тебе ,це дає наснагу добитися чогось більшого .
Коли людина одна ,і їй немає з ким розділити свої переживання,думки,емоції тощо.,її поглинають власні сумління.Дуже важливо для кожного з нас ,щоб у важкий час ,нас було кому підтримати,було кому дати нам вірну підказку чи пораду.
Тому суспільство та поняття ідеальна сім*я ,взаємоповязані між собою.
Сім*я дає початок чомусь новому.
4,8(21 оценок)
Ответ:
brody96
brody96
25.02.2023

У сучасному світі ми все частіше зустрічаємося з людьми, чия поведінка змушує нас задуматися над тим, що вихованість стає рідкісною рисою.

На жаль, все частіше, їдучи в громадському транспорті, помічаємо, що більшість літніх людей і вагітних жінок змушені стояти, в той час як молодь сидить і робить вигляд, що не бачить цього. Все менше чоловіків подають руку жінкам, все рідше допомагають донести їм важкі сумки додому. Але я не хочу сказати, що якщо ти поступився місцем у транспорті бабусі, підніс пакети сусідки до її квартири, то можеш вважати себе вихованою людиною. Вихованість не проявляється в одноразових вчинках, вона проявляється у твоєму ставленні до оточуючих, у тому, як ти поводиш себе на людях. Адже не так важко подякувати касирові за те, що він продав тобі продукти. Не потрібно докладати великих зусиль, щоб вибачитися перед людиною, якій ти випадково наступив на ногу в транспорті. Звичайно, твоє «вибачте» чи «дякую» не змінить світ, не зробить тебе героєм, але ти зробиш приємне людям, і в них не залишиться негативних емоцій після спілкування з тобою, і я вважаю, що це дійсно важливо.

Особисто мені дуже приємно спілкуватися з вихованими людьми. Мені завжди хочеться і надалі контактувати з ними, адже вони справляють позитивне враження. Одного разу я познайомилася з хлопцем, і він одразу мені сподобався, був симпатичним, цікавим, з почуттям гумору і дуже добре ставився до мене. Але все частіше я стала помічати, що він грубить людям, не поважає старших і взагалі не має поняття, як потрібно поводити себе в громадських місцях. Мені стало соромно бути поруч із ним, я хотіла пояснити йому, що потрібно якось слідкувати за своєю поведінкою, але він відповів, що це маячня і що це зовсім не так важливо, як я вважаю. Тож я змушена була припинити спілкування з ним. Для себе я зробила висновок, що однією з найважливіших якостей людини є вихованість, адже хто захоче спілкуватися з людиною, яка не має поняття, як взагалі потрібно поводитись.

На мою думку, велике значення має виховання батьками. Саме вони повинні змалечку пояснювати своїй дитині, що таке суспільна мораль і як важливо дотримуватися норм поведінки у суспільстві. Обов’язок батьків — виростити особистість, яка знає, хто вона, і яка має власну гідність.

Крім того, велике значення мають книги. Коли ти читаєш їх, ти вчишся, як потрібно поводитись, що робити, щоб справити приємне враження на себе, і як стати гідним членом суспільства. Книги виховують і вчать людину жити так само, як і батьки. Тому дуже важливо мати певний багаж прочитаних книг, щоб бути вихованою і освіченою особистістю.

Тож можу зробити висновок, що вихованість ніколи не вийде з моди. Де б ти не був і коли б ти не жив, ти маєш пам’ятати, що бути вихованим — це стильно і красиво.

4,6(8 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ