Відповідь:
Налітаючий — особлива форма дієслова дієприкметник; початкова форма налітаючий, активний, недоконаний вид, минулий час, однина, чоловічий рід, відмінок (або Називний, або Знахідний), синтаксична роль (зазвичай означення).
Пояснення:
Щоб зробити повний правильний морфологічний розбір слова, потрібно написати речення, з якого це слово. Без цього тут неможливо визначити:
1) відмінок слова. Якщо воно пояснює підмет - то буде Називний відмінок, а якщо інший член речення - Знахідний.
2) синтаксичну роль, яку виконує слово у реченні. Зазвичай це означення. Але бувають і винятки.
Сочинение на тему "Доброта" предлагаю составить так:
Я считаю, что одно из важных человеческих качеств - это именно доброта. Это качество проявляется как стремление сделать что-то хорошее другим людям, проявить отзывчивость. Человек, обладающий добротой, никогда не станет просить взамен что-либо за свои поступки. И именно это качество выжить в сложные военные времена. Как много историй мы знаем о том, что люди оказывали друг другу даже в ущерб себе, собственным интересам.
Хорошие поступки совершать необходимо, чтобы наш мир стал добрее и ярче. Я считаю, что отзывчивость и милосердие могут выздороветь тяжелобольному, преодолеть самые сложные жизненные препятствия и просто поднять настроение в трудный период. Доброта - основа нашей благополучной и счастливой жизни. Поэтому так важно всегда находить в себе силы для того, чтобы выслушать отдать.
Объяснение:
Людина народжується чистою, як білий аркуш паперу. На ньому згодом життя напише багато чудового і огидного. Але все одно ми повинні заповнювати простір на папері нашої душі, не зважаючи навіть на значні помилки.
Чи вдивлялись ви коли-небудь у рукописи видатних людей, справжніх майстрів? Коли так, ви обов'язково помітите безліч виправлень на шляху до створення шедевру. Так і в житті. Треба докласти неймовірних зусиль, щоб записи твоєї душі були варті поваги. З дитинства батьки, бабусі, дідусі, розповідаючи нам казки або оповідання з життя, навчають бути добрими і лагідними. Стаючи дорослими, ми мусимо вирішувати для себе, як вчинити і як розпізнати добро і зло. За цими орієнтирами можна творити себе. Кожна людина повинна триматися в певних межах, і не має значення, в яких саме. Головне те, щоб вони існували і щоб усе життя зазнавало їхнього впливу. Ми повинні аналізувати себе і робити висновки. Повинні змінювати те, що не узгоджується з особисто нашими принципами.
Відомий російський письменник М. Булгаков писав, що "рукописи не горят", але горять душі та, як відомо, із попелу неможливо нічого відтворити. Тому треба пам'ятати, що найголовніше в житті - зберегти свою цільність. Ані кар'єра, ані робота, ані добре ставлення людей не повинні підпорядковувати людину собі. Людина має бути живою внутрішньо, має не загубити себе в будь-яких життєвих обставинах - ось у чому полягає визначальний життєвий принцип кожного