М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Памогите нужно решить а времени совсем нет если не трудно вот прочитайт,розкрийте дужки, змінюючи неозначену форму дієслова дієприкметником . знайдіть іменники й визначте відмінок. 1 працею ( натхнути ), ми творимо нове. 2 думав : земля вся ( з'їздити ), ( розвідати ), (розписати ), вся (вивчити), (дослідити ). 3 між ( пожовкнути) стернями лежить ( бити ) осінній шлях. 4 а (потухати) сонце вже сідало.

👇
Ответ:
zhanara0507
zhanara0507
19.01.2021
Працею натхненні, ми творимо нове. Далі: зїзджена, розвідана, розписана, вивчена, досліджена, пожовклими...
4,4(63 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
IgrochishkaRossiy
IgrochishkaRossiy
19.01.2021

я повністю підтримую думку м.рильського про те,що ми маємо любити природу. але любити природу -- не означає тільки милуватися нею і використовувати лише для свого задоволення.

  "я люблю природу, отже, -- володію нею", -- помилково говорять байдужі,корисливі люди. не можна бути егоїстом у ставленні до неї.

  на сьогоднішній день у нашій країні досить серйозна екологічна проблема. ми щоденно зрубуємо ліси, цим самим забруднюємо атмосферу, а статистика показала,що територія сміття на україні дорівнює території однієї данії. і, використовуючи природні багатство(і говорячи при цьому про любов до природи), ми вбиваємо своє життя і життя наступних поколінь.

  ми всі -- частинка природи, і наше майбутнє залежить від того, як ми по-справжньому будемо любити її!

                                  любімо природу не для себе,

                                  любімо для неї !

детальніше - на -

4,4(43 оценок)
Ответ:
Hhh2341
Hhh2341
19.01.2021
Слово-основна одиниця мови. Мову називають найважливішим засобом спілкування, та якщо вдуматися, то основою і спілкування, і впливу, і пізнання є саме слово. Завдяки словам ми можемо виразити свої думки і почуття, емоції і мрії. Подумаймо: коли б не було мови, слів, звуків, ми не могли б розуміти один одного. Зараз часто можна зустріти одну з форм насильства-кулаки та бої. Не дійшовши згоди ми вступаємо в бій. А коли б просто поговорили то, я впевнена, дійшли б згоди чи компромісу. Словами можна вплинути на людину: заспокоїти чи розсердити, домовитися з нею чи навпаки. Отже погодбтеся: завдяки словам нам жити легче. А хіба ні?  
4,8(11 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ