М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
leramilver
leramilver
02.01.2022 10:48 •  Українська мова

Повторення особливостей побудови опису місцевості Твір-опис місцевості – це зв'язний текст, який дає словесне зображення основних ознак міста, села, вулиці, подвір’я, площі. Щоб описати місцевість, потрібно вказати: - де вона розташована; - історичні відомості, пов’язані з нею; - предмети (об’єкти), які є в цій місцевості. Отже, складовими опису місцевості є опис місця й описи окремих предметів, які на цьому місці розташовані. ПАМ’ЯТКА Якпрацювати над твором-описом у художньому стилі 1. Пам’ятайте: опис складається з таких частин: загальне враження, повідомлення окремих деталей, вказівка на їх місце розташування й ознаки, висновок. 2. Доберіть яскравий заголовок. 3. Спочатку визначте, які предмети (особливості) місцевості ви хотіли б виділити в описі; далі доберіть дієслова (у художньому стилі), які вказують на розташування. Пам’ятайте, що всі дієслова повинні вживатися в одному часі. 4. Використовуйте слова і словосполучення на позначення місця розташування об’єктів опису місцевості: прямо переді мною, неподалік, поруч, у центрі, у далині, трохи далі, зліва, справа та ін. 5. Доберіть до визначених предметів характерні для них ознаки. Доречно використовувати художні засоби – епітети, порівняння – для увиразнення мовлення. 6. Використовуючи дібрані слова і словосполучення, складіть опис місцевості. 7. Доповніть висловлювання описом природи. Мовленнєве завдання Уявіть ситуацію: до вас у школу приїхали гості з іншого міста (країни). Ви хочете ознайомити їх із рідним містом, його природними умовами, історичними пам’ятками та ін. Підготуйте екскурсійну розповідь у художньому стилі у вигляді прогулянки по вашому місту з описом місцевості. План опису місцевості (орієнтовний) І. Моє місто – частина країни. ІІ. Дороге серцю місце. 1. Із глибин історії. 2. Окраса місцевості. 3. Пам’ятки культури та історії. 4. Місця відпочинку. 5. Моє місто на хвилі із сучасністю. ІІІ. Завітайте до нас у добрий час!

👇
Открыть все ответы
Ответ:
11Аракся11
11Аракся11
02.01.2022
Яку пору зображено? куди пішли діти? кого вони побачили в парку? що зробив юрко? як поводили себе птахи?     був чудовий літній ранок. діти разом з вчителем пішли до парку.там вони побачили журналів. сергій достав фотоапарат і став фотограф уваги їх . птахи   поводили себе так,неначе позували фотографу .діти раділи цій прогулянці .                                                                                     
4,4(3 оценок)
Ответ:
Niks666
Niks666
02.01.2022
Привіт1 -привіт! -щог робиш  -пишу твір -а який -видатні люди  -хм..як ціково,і про кого саме -ну про наполеона,шевченка,хмельницького ларису косач. -ну шевченка хмельницького ти лесю українку я ще розумію, але при чому тут наполеон -як при чому? він ж теж видатна людина -я його не визнаю як видатного -чому -тому що він хотів зруйнувати український народ -о це і є твоя причина? -так -я розумію що ти патріот але потрібно знати і про інших видатних осіб.адже наполеон   зробив не тільки погані а і хороші справи -звідки ти це взяла -ну незнаю це моя думка -він був поганий це я тобі з книжки кажу. -добре тоді я не буду про нього писати. -ну ось і добре,о як ти мене заговорила,мені вже час бувай -бувай надіюсь
4,4(62 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ