Ранок Добрий,хоча для когось він добрий, а для когось ні.
В мене до вас князю є питання, а також обурення. Ну по-перше як ви можите змусити людей ніколи не посміхатися? Це ж не справидливо та неможливо. Чому б вам не стати гідним правителем? як би задумувалися про інших, вас би не спідкала така жахлива доля.
Чи про інтереси інших ви не чули? запам'ятайте кожен має право аби помсміхатися або сумувати. Знаючи це правило ви би смогли правити в своєму королівсті і до вас не було б притензій.
На жаль, це для вас поки що уж дуже важко. Плаксію, ви краще подумайте про свою поведінку та зробіть висновки.
У мене все
Объяснение:
У доброчинності повинна бути закладена любов і поклик серця. Тільки тоді вона принесе взаємне задоволення, очікуваний результат і Божу нагороду. Як говорив преподобний Серафим Саровський: «Той, хто приймає щось, отримує людську радість, а той хто дає – отримує радість Божественну».
Саме тому напередодні свята Святого Миколая колектив та учні Чечеліївської школи вирішили реалізувати проект «Від серця до серця іде доброта».Цю рису характеру необхідно виховувати, і тому наступним етапом проекту вирішили зробити акцію «Доброта мого серця».Розповівши дітям, що акт доброчинності змінює по-перше, серце того, хто віддає, запропонували учням пригадати когось зі свого оточення, хто їх образив, до кого в них є неприязне ставлення та приготувати подарунок своєму «кривднику» і таємно (через вчителя) подарувати його. Здійснивши «акт прощення та примирення в своєму серці» стосовно цієї людини. А на годинах спілкування обговорити цю тему та поділитися своїми переживаннями.
Доброчинність або милосердя - це появ стану серця людини.
Розкажи як за горою сонечко сідає як у Дніпра веселочка воду позичає (Тарас Шевченко).