Відповідь:
Сюжет книги динамічний. Він буде цікавий і дорослим, і малим. Автор уміло знайшов золоту середину у викладі. Твір і складний, і простий водночас. Кожен персонаж є особливим, по-своєму надихаючим. Ну і, звичайно, пізнавальний підтекст, який прочитується чи не в кожному рядку. Роман розрахований на широку аудиторію, проте україномовну. Адже деякі слова будуть не дуже зрозумілі. Як от, наприклад, слово «джури», що означає «зброєносці». Особисто мої враження від книги «Джури козака Швайки» дуже позитивні. Цей роман я прочитала декілька разів. І він багато чому мене навчив: любити рідний край, поважати історію. А цікавий сюжет захопив настільки, що не можна було відірватися. Тому, раджу прочитати роман Володимира Рутківського абсолютно всім.
Пояснення:
таке підходить?
ось і настала золота осінь. це початок шкільної пори. діти йдуть до школи і починається перша навчальна чверть. під ногами шарудять опале листя. вранці на землю лягає паморозь. жовте, червоне, руде листя заквітчуе дерева. на лісових галявинах червоніють кетяги горобини. берізки зсипають своє золоте листя на зелені ялинки. вкрилися позолотою дуби та клени. осінь запалила ліхтарики на кущах калини. а на пустищі поспіла журавлина і брусниця. зовсім скоро у вирій полетять журавлі і будуть прощатися з нами своїм сумним курликанням. осінь обдаровує нас безліччю дозрілих фруктів і овочів. як приємно насолоджуватися смаком соковитих яблук і груш, винограду і слив. вона щедра на подарунки!
В стихотворении должен быть выдержан сюжет! фактический или эмоциональный. Если произведение бессвязно и сумбурно, не объединено даже общими ассоциациями или духом, не имеет окончания или начала, если его можно прочесть в обратном направлении и ничего не поменяется по смыслу – значит, перед вами не поэзия.