ответ:1 - на/приклад, у/бік, на/випадок, з/завжди, на/рівних, з/верху, на/випередку, в/дорозі, на/запас;
2 - в/напрямку, на/роботі, в/школі, з/дитинства, на/фермі, до/речі, з/Києва, з/Америки;
3 - за/ціною, з/новим, на/висоті, з/білою, на/виду, під/готовкою, на/відстані, за/разом;
4 - до/п'яти, на/десять, після/друге, на/сотню, з/чотирьох, до/тисячі, на/половину, з/одного;
5 - з/ним, на/неї, по/ньому, з/кимось, на/вас, до/нього, на/них, з/чим, на/мене, з/тобою.
Прислівники, утворені сполученням прийменника з прислівником, пишуться окремо: на/початку, в/напрямку, з/новим. Прислівники, утворені сполученням прийменника з іменником, пишуться разом: на/фермі, в/школі. Прислівники, утворені сполученням прийменника з прикметником, пишуться разом: на/висоті, з/білою. Прислівники, утворені сполученням прийменника з числівником, пишуться разом: на/десять, з/одного. Прислівники, утворені сполученням прийменника з займенником, пишуться разом: з/ним, на/них.
Объяснение:
На мою думку, повинен.
Адже українознавство — це не тільки вареники, борщ та гопак на самодіяльній сцені. Це знання про наш народ, це пізнання історії, культури наших предків. Це єдність з попереднім поколінням українців, їх духовним світом. Українознавство — це знання історії України, її фольклору, літератури, мистецтва тощо.
Зневажаючи свій народ і його знання, нехтуючи його традиціями, не можливо почувати себе українцем. Створити справді горду й незалежну державу, заслужити її повагу в світі зможуть лише ті її громадяни, кожен з яких відчуватиме в собі справжню українську душу.