Відповідь:
Безумовно професія футболіста має велику кількість позитивних характеристик. Це і хороша зарплата, визнання, подорожі по світу, здоровий б життя (що, втім, стосується не всіх). У цих людей вірять і покладають на них великі надії.
Від багатьох можна почути, що грати в футбол це суцільне задоволення. Але не завжди такі судження відповідають істині. За статистикою професійний футболіст за один ігровий сезон переносить близько двохсот травм різних ступенів тяжкості. Навіть у наш час розвиненої медицини часто трапляються летальні наслідки. Багато шанувальників футболу з жахом згадують смерть молодого нападника футбольного клубу "Бенфіка" Міклоша Фехера. Хлопцеві було 24 роки, коли він помер прямо вчасно гри на футбольному полі, лікарі нічого не змогли зробити. Крім того, серед професійних футболісти порівняно не довго живуть. Багато колишні футболісти мають хвороби серця і м'язів, які виникають від високих попеременных навантажень на організм.
В професійний футбол грають дуже стресостійкі люди. На футболістів постійно виявитися тиск, як з боку вболівальників, так і з боку клубу або команди. Як раніше згадувалося, життя футболіста пов'язана з постійними роз'їздами. Футбол ставитися до нелокальным професіями. У випадках зміни місця роботи, переходу з однієї команди в іншу, футболіст змушений переїжджати і змінювати місце проживання. Необхідно пристосовуватися до нових обставин і життєвих умов. Варто також відзначити, що футбол - це "професія молодих". Футбольний вік-поняття відносне, для багатьох після 30 років настає пенсія. Багато колишні футболісти після закінчення кар'єри змінюються і стають прекрасними тренерами, що працюють у футбольній сфері на адміністративних посадах чи відкривають власні футбольні школи.
Футболіст - то складна і неординарна професія, яка не кожному по зубах, але прагнення і бажання можуть вирішити все.
Пояснення:
Відповідь:
Тоня, скочивши з машини, одразу підбігла до батька, защебетала,
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-. -.-.-.-.-.- - - - - - - - -
ще й під руку демонстративно взяла, щоб показати перед льотчиками,
-.-.-.-.-.-.- -.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-. - - - - - - - - - - - - - - -
що вона не соромиться батька, хоч він і в такому вигляді.
- - - - - - ___
[1 __ ==, ==, ==],→навіщо? (2 щоб ==),→що? (3 що __ ==),→незважаючи на що? (4 хоч __ ==).
складнопідрядне з послідовною підрядністю, розповідне, неокличне; 1 двоскладне, повне, поширене, ускладнене дієприслівниковим зворотом, однорідними присудками; 2 підрядне мети, односкладне, безособове, повне, поширене, неускладнене; 3 підрядне з'ясувальне, двоскладне, повне, поширене, неускладнене; 4 підрядне допустове, двоскладне, повне, непоширене, неускладнене.
Тоня(іменник) скочивши(дієприслівник) з(прийменник) машини(іменник) одразу(прислівник) підбігла(дієслово) до(прийменник) батька(іменник) защебетала(дієслово) ще(частка) й(частка) під(прийменник) руку (іменник) демонстративно(прислівник) взяла(дієслово) щоб(сполучник) показати(дієслово) перед(прийменник) льотчиками(іменник) що(сполучник) вона(займенник) не(частка) соромиться(дієслово) батька(іменник) хоч(сполучник) він(займенник) і(частка) в(прийменник) такому(займенник) вигляді(іменник).
Пояснення: