М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
555767
555767
24.02.2021 13:06 •  Українська мова

1. Прочитайте іменники у формі родового відмінка однини. Обгрунтуйте правопис їхніх закінчень. Доберіть усно по одному власному прикладу до кож- ної групи слів. 1. Дмитра, ясеня, ноутбука, банкомата, холодильника, Львова, Дністра, метра, квадрата, імейла. 2. Квасу, оркестру, щавлю, магазину, університету, лугу, ура- гану, жалю, ремонту, інтернету, хокею, інстаграму, Донбасу. II. З двома іменниками (на вибір) складіть і запишіть речення.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
8479
8479
24.02.2021
Як змінити світ на кращий ? Мабуть , на цю тему замислювався  кожен . Я думаю , що світ може стати кращим , тільки якщо кожен із нас стане кращим , якщо всі знайдуть собі спільну мету і сумісними зусиллями будуть досягати ії . Світ можна почати покращувати саме з себе . Стати добрішим , допомагати іншим .Нам стане жити легше, світ може стати кращим не для всіх , але хоча б для одного , с того все і почненться , одна посмішка , одна розмова і людина може стати зовсім іншої думки про світ , адже хто як не ми до один одному стати кращим ? Світ стане кращим , якщо прості речи ( не кидати сміття на вулиці , не порушувати правила дорожнього руху) стануть виконувати . Ми можем кожен раз говорити собі :" Але ж інши порушують, чому я один буду робити не так , як всі , чому я зобов язаний притримуватись , якщо б всі разом , це інша справа ." . Але в цьому і проблема. Всі так говорять собі , всі бояться почати саме з себе , боїться , що його не зрозуміють ,або просто не хоче виділятися цим . Люди ніколи не зроблять світ кращим , якщо не почнуть з себе . не обоїязково змінюватись всем одразу , буде вдосталь хоча б  двадцять п ять відсотків і вже буде набага то краще , світ стане кращим . Можна зробити висновок : світ кращим стане тільки, якщо кращим його зробимо ми.

Скопійовано із сайту "Uatvory" http://www.uatvory.ru/2014/12/svit-potribno-zminutu-pochnemo-z-sebe.htm
4,8(24 оценок)
Ответ:
Kirkorow
Kirkorow
24.02.2021

Кожна країна, у якій усе гаразд, має свою історію, культуру, територію, мову, патріотично налаштований народ, сталу економіку. Наша Україна усім цим несповна володіє.

Ми маємо славну історію, героїчне минуле. Про давніх українських козаків слава поширилася по всьому світу. Так, минулим ми можемо пишатись. Але ж тільки історією жити не можна, а про нашу сучасність подумати страшно. Як ми живемо? Неначе нація, яка з'явилася невідомо звідки і невідомо куди подінеться, яка зараз нічого не має і навряд чи щось матиме.

Мали ми також і культуру. Мали цікаві обряди та звичаї, які вирізняли нашу країну серед інших, були притаманні лише Україні. Зараз ми усього цього не пам'ятаємо чи не хочемо пам'ятати.

Територія нашої держави величезна і оком не осяжна. Землі на ній дуже родючі. Інші країни навіть заздрять Україні через це. У страшні роки війни фашистські окупанти ешелонами вивозили наші чорноземи на фашистські землі. А ми не цінуємо щедрості наших ґрунтів, не підтримуємо чистоту і порядок на своїй території, не вміємо користуватися нею.

А мова — це зараз взагалі болюча тема. Українська мова за своєю мелодійністю посідає друге місце у світі, попереду лише італійська. А розмовляти нею багато хто з українців не хоче, соромиться, цурається її, перейшовши на російську. А нам ще Шевченко заповідав: "...і чужому научайтесь, і свого не цурайтесь"...

Про патріотизм нема чого й казати. Наш народ, здається, живе окремо від країни, в якій усі ми народились. Може, усе це відбувається через економічну кризу, яка оселилася на теренах нашої неньки-землі. А економічна криза, в свою чергу, виникла через невміле керування Україною. І нам залишається або чекати на людину, яка прийде до влади і зможе вдало впорядкувати нашу державу, або ж самотужки відроджувати свою культуру, мову, економіку.

Але нам треба поспішати, швидше вирішувати це питання, доки Україна зовсім не зникла з обличчя планети як співуча і красива країна.

4,7(31 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ