М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
lenatolkina
lenatolkina
08.10.2021 11:36 •  Українська мова

1. позначте рядок, у якому в усіх словах треба писати літеру е а в..черя, печ..риця, п..ріг б з..рнина, п..линка, вар..во в вел..тень, в..селка, л..бонь г об..реги, щ..дрівка, оч..рет 2. позначте рядок, у якому в усіх словах звуків більше, ніж букв а радість, пам’ять, фаянс б історія, м’який, юрист в лляний, земля, багаття г інтерв’ю, рельєф, рядок 3. позначте рядок, у якому в усіх словах пишеться апостроф а інтерв..ю, з..юрмитися, верб..я б примор..я, нав..ючити, мор..як в в..ячеслав, св..ятослав, лук..ян г солов..їний, моркв..яний, п..єса 4. позначте речення, у якому вжито синоніми а і роси, і птиці, і трави з зорею вітають мене (в. сосюра). б багрець вечірньої зорі палав, мигтів, палахкотів (м. бажан). в міняється обрій щодня, щохвилини, щомиті (м. терещенко). г кожен кущик, горбок, долинка, кожна стежечка – все це було йому знайоме (м. коцюбинський). 5. позначте рядок, у якому всі іменники чоловічого роду а тюль, цеце, клен б степ, поні, сочі в дріб, ківі, бюро г біль, кір, собака 6. позначте рядок, у якому від усіх прикметників можна утворити форми ступенів порівняння а дзвінкий, гучний, дужий б великий, карий, здоровий в гладкий, живий, близький г чесний, дружний, готовий 7. позначте рядок, у якому всі займенники слід писати через дефіс а аби/кому, де/кого, ні/перед/чим, бозна/чому б хтозна/чим, будь/кого, що/небудь, казна/хто в де/в/чому, аби/чим, хтозна/з/кого, ні/з/котрим г будь/котрий, ні/з/ким, казна/кого, будь/у/кого 8. позначте рядок, у якому числівник у формі родового відмінка записано правильно а триста дев’яносто один б трьохсот дев’яноста одного в трьохсот дев’яностах одних г трьомстам дев’яностам одному 10. установіть відповідність між зазначеними розділовими знаками й реченнями, у яких вони є. розділовий знак приклади 1 тире між підметом і присудком 2 тире перед узагальнювальним словом 3 тире в складносурядному реченні 4 тире в безсполучниковому реченні а мені нагадують людські серця крихке і тонке серце олівця – зламати легко, застругати важче, списати неможливо до кінця (д. павличко). б науці належить розум, а поезії – душа (в. шевчук). в і рядки старих верб, і садки, і розкіш густої трави по левадах – усе залите гарячим палким сонцем (за і. нечуєм-левицьким). г краса душі, краса любові – найвища на землі краса (в. сосюра). д чужих два слова в пісні буде – і пісня вже тоді чужа (д. павличко). 11. установіть відповідність між односкладними реченнями та їхніми . види односкладних речень приклади 1 означено-особове 2 неозначено-особове 3 безособове 4 узагальнено-особове а на луках під гарячим сонцем дуже пахло свіжою травою й польовими квітами (і. нечуй- левицький). б любіть травинку і тваринку, і сонце завтрашнього дня (л. костенко). в а де ж мій сад божественних пісень? (л. костенко). г письменників називають інженерами людських душ (петро панч). д не берися не за своє діло (нар. творчість). 12. синтаксичний розбір 1 речення з данної роботи.

👇
Ответ:
Vitalik1994
Vitalik1994
08.10.2021
1. Г
2. Б
3. А
4. Б
5. Г
6. Б
7. Б
8. Б
9. ?
10. 1)Г
2)В
3)Д
4)А
11. 1)Б
2)Г
3)А
4)Д
4,6(14 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sergo196
sergo196
08.10.2021
   Одним з найбільш неприємних і навіть ганебних явищ у житті людства є війна. Здавалося б, кожна людина повинна знати і розуміти, що конфлікти завжди потрібно вміти вирішувати мирно і без використання сили, особливо такої сили, яка може призвести до загибелі людини або групи людей. Однак чомусь іноді трапляється так, що це знання просто не працює. Тоді люди відмовляються слідувати доводам свого розуму і починають застосовувати силу. Саме в таких випадках і виходить війна. Людство повинно вчитися на своїх помилках, прагнути уникнути війни. Ось тільки так виходить далеко не завжди.
   Війна. Просто слово. П'ять літер. Але скільки асоціацій пробуджує в нас воно! Біль, героїзм, патріотизм, туга за близькими людьми, ненависть та любов...
4,4(56 оценок)
Ответ:
soynova89
soynova89
08.10.2021
Здоров'я дарується людині один раз. Його дуже легко втратити й дуже важко відновити. Тому ціна здоров'я дуже висока. Школяр, на мій погляд, просто зобов'язаний залишатися здоровим. Інакше навіщо тоді потрібні дитинство, а далі юність і молодість?Уперше про те, що здоров'я людини потребує поваги, я дізнався в школі: для учнів проводилася акція "За здорове дитинство". Тоді я почув нові для мене слова: "Здоров'я – це те ж саме, що й щастя". Я замислився: "Невже щастя – то така проста річ?"Я намагаюся дбати про своє здоров'я. Для цього я займаюся спортом. Мій улюблений вид спорту – легка атлетика. У мене вже навіть є спортивні досягнення – перемога на шкільних змаганнях з бігу серед п'ятикласників. Легка атлетика вимагає від спортсмена витривалості, гнучкості, окоміру й ще багато чого. Я відчув на собі дію спортивних тренувань: хворіти я став набагато менше. Навіть зимова епідемія грипу для мене тепер дурничка.Той, хто почав дбати про своє здоров'я ще в дитинстві, обов'язково буде здоровим протягом усього життя. Це означає, що така людина проживе довге, сповнене радощів життя й навіть у старості матиме нагоду згадати той самий вислів: "Здоров'я – це те ж саме, що й щастя".
4,7(70 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ