Важко жити без музики. ми чуємо музику усюди: на вулицях, удома, по радіо і по телебаченню, в магазинах, в парках, в концертних залах і на побережжі, іноді в лісі.ми не можемо жити без музики. нам подобається слухати музику, ми любимо танцювати під музику, ми уміємо граємо на музичних інструментах.музика — поєднання багатьох звуків. вони короткі і довгі, слабкі і сильні. музика відображає настрій і емоції людей.деякі люди люблять народну музику. у наший країні є численні фольклорні групи. цікаво слухати їх музику і пісні. минулого тижня ми з друзями відвідали концерт народної музики. цей концерт справив на нас велике враження.деякі люди люблять класику, але молодь віддає перевагу сучасній музиці: реп, долю і поп-музику. якщо ви хочете послухати сучасну музику, ви можете відвідати мюзик-холи і концерти популярних груп і співаків. або купити квіток і завітати до «євробачення».мені подобається слухати пісні у виконанні наших українських популярних співаків. це талановиті співаки і композитори, і мені подобається ходити на їх концерти. ми з друзями купуємо квитки заздалегідь і часто дарили нашим улюбленим виконавцям квітів.і класична, і сучасна музика популярна в наший країні. мій друг олег любить класичну музику. іноді він проводить свій вільний час, слухаючи музику вольфганга моцарта і інших композиторів. «четверта симфонія» і «шоста симфонія» шостаковича справили на нього сильне враження.
Антоніми - це слова, що мають протилежне значення. У даному завданні потрібно знайти такі слова до заданих слів, які починаються на приставку "не". Просто додаємо цю приставку до кожного слова. Наприклад, до слова "бажання" додаємо приставку "не" і отримуємо "небажання". Так само поступаємо з іншими словами. Всі антоніми записуємо парами, щоб було зрозуміло, які слова є протилежними одне одному.
1.) В данном предложении украинские поэты Иван Франко и Тарас Шевченко используют однородные смысловые отношения между частями безсполучниковых складных предложений. В первой части предложения "Защемить щось у його душі" и во второй части предложения "він молиться гаряче звичаєм усталених зворотів" оба предложения имеют общий смысловой характер, описывающий внутреннее состояние человека и его действия в ответ на это состояние. Поэтому смысловые отношения в данном предложении можно считать однородными.
2.) Во втором предложении тоже использованы однородные смысловые отношения между частями безсполучниковых складных предложений. В первой части предложения "Він швидко скріпився духом" и во второй части предложения "громада кликала його, потребувала його ради" оба предложения описывают поведение и эмоциональное состояние человека в ответ на действия окружающих. Поэтому смысловые отношения в данном предложении также можно считать однородными.
3.) В третьем предложении используется неоднородное смысловое отношение между частями безсполучниковых складных предложений. В первой части предложения "Не щебече соловейко" упоминается отсутствие пения соловья, а во второй части предложения "В лузі над водою, Не співає чорнобрива, Стоя під вербою" описывается позиция и поведение чорнобрива (птицы) под вербой. Оба предложения имеют разные смысловые характеристики и не относятся к одному и тому же событию или действию. Поэтому смысловые отношения в данном предложении можно считать неоднородными.