Плеще веслами човен у морі, а з-під весел скачуть вогні, дрібні, маленькі, зелені (М. Коцюбинський). 2. Розумна людина завжди знайде спільну мову з іншою розумною людиною, а дурень ніколи не погодиться ні з розумним, ні з дурним (Аристотель). 3. Побачу цю ніжну, тремтливу вербу-красуню, і наринають світлі спогади дитинства (В. Скуратівський). 4. Озирнімося довкола — і ми побачимо безліч символічних позначень-застережень, закликів (Н. Бібік). 5. Минула хвилина — і сталося чудо (М. Коцюбинський). 6. Коли ворог вибивав з наших рук шаблю, тоді на зміну їй приходило слово, могутнє і гаряче (М. Горин). Дослідити, яким трансформованим безсполучниковим складним реченням характерна інтонація зіставлення, а яким — інтонація зумовленості.
Українська мова є моєю рідною мовою
Ця барвиста мова лунала у колискових піснях мого дитинства. ..
Нею розмовляли мої предки. ...Тому українська мова є мовою спілкування моїх батьків. ...
Вони навчили мене любити її, не засмічувати поганими словами. ...Вона дзвенить на вулиці, у магазині, школі, бібліотеці, бо є мовою жителів мого рідного краю. ..
Щоб добре знати рідну мову, я вивчаю її на уроках у школі. Милозвучні рідні слова звучать у моїх піснях...
За до мови я пізнаю світ, можу помріяти, передати свої відчуття, заспівати чудову пісню...))
Українська мова особлива. Вона є багатою, барвистою, милозвучною мовою українського народу. ...
Вона прийшла до нас від наших прадідів, збагатившись протягом багатьох століть. Мова - це невід'ємна частина рідного краю...
Наша мова ніжна, мелодійна, у ній є і пестливі слова,і багаті на мудрість прислів"я. ..У нашій мові - безсмертя нашаго народу.
Объяснение:
удачи тебе...)))