Завдання: У формі невеликого оповідання розкрийте зміст прислів'я "До свого роду хоч і через воду".
Кожен з нас шанує свій рід, зберігає пам'ять про предків, пишається батьками. Родина - найдорожче, що ми маємо. Саме у родині нас цінують просто за те, що ми є. А ми радіємо тим, хто поруч з нами.
"До свого роду хоч і через воду", - говорить народне прислів'я. І з цим важко не погодитись. За свою родину, за її щастя та добробут можна пройти найтяжчі випробовування, серед яких можуть бути і вогонь, і вода. До рідних можна дібратись попри будь-які труднощі та перепони.
Слово -серебро, а молчание - золото. Наверное нужно обладать мудростью, чтобы знать, где и что сказать, а когда необходимо и промолчать. Не хочется на негатив отвечать ни одним словом. Можно успокоить себя, что человеку в данный момент хуже, чем тебе. Да и если он себя накрутил против тебя, зачем что-то ему доказывать, лучше смолчать, перейти на другую сторону. И это не означает, что молчание -слабость, согласие, в такой ситуации молчание - знак внутренней духовной силы.
Но не во всех ситуациях молчание -золото, не всегда нужно молчать. Всегда помнить, что словом можно кого-то и нельзя закрывать глаза на несправедливость, если своим словом ты можешь кому-то остановить агрессию, тихим голосом кого-то успокоить и снять напряжение. Не быть равнодушным.
Необходимо учиться мудро молчать. Жаль, что это нам пока не дано, как, например, японцам...
колихає жита вітерець над дніпром, вдалину лине пісня дзвінка. всім селом на вигін вийшли - старі тут, і малі. безперевним сухим струменем тече пшениця, росте серед току любий серцю хлібороба чудовий червоний воріх. червоний дощ порішив у шибки.
Объяснение: