М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

зделать пересказ вот текст Павло легко вистрибнув із кабіни й вільно побіг убік, одразу знайшовши ледве помітну в сутінках стежину, що вела до лісу. Гуде ліс, сухо подзвонюють мідним листом дуби, співають сосни у високості, під ногами вислизають тугі, мов литі, жолуді. Солодко пахне прілим листом і травами, пізніми грибами, що їх уже торкнулися перші приморозки.
У рову аж чорно від тернових ягід на колючих і густих кущах. Коли терен зацвітає весною, то весь рів і лісові кущі по горбах наче обсипані снігом. Сила терну в лісі. Може, від того й назви: Тернівка, Тернова. Поміж терном, на видноті, гойдає колючими батогами шипшина, красується червоними твердими ягодами.
По землі, у ровах і ямах, повзе ожина, тьмяно поблискує чорною ягідкою-намистинкою, наче оком у перепілки.
Скільки вилазив малий Пашка за тією ожиною по ровах і проваллях, скільки лайки й стусанів мав від матері за порвані штани й пізнє вертання з лісу. Усе те минуло, як перші дитячі мрії, але зосталося в пам'яті на все життя...

👇
Открыть все ответы
Ответ:
nikitossmile1
nikitossmile1
27.05.2021
1. Це пропозиція складається з трьох простих речень.
2. У ньому сполучниковий вид зв'язку, між першим і другим реченням - підрядний, між другим і третім - сурядний.
3. Це складнопідрядне речення з однорідною підрядністю.
4. Між першим і другим реченнями ставиться кома, тому що між ними підрядний зв'язок; між другим і третім реченнями кома не ставиться, тому що в них є спільне головне пропозицію.
5. Перше речення: розповідне, неокличне, двоскладне, поширене, неповне; підмет - Спартак, виражений іменником; присудок (простий дієслівний) - дізнався, виражений дієсловом; дізнався (від кого?) від неї (непрямий додаток, виражений особовим займенником з прийменником в родовому відмінку).
6. картинка
Друге речення: розповідне, неокличне, двоскладне, поширене, неповне; підмет - партія полонених, виражений словосполучення двох іменників; присудок (простий дієслівний) - прибула, виражений дієсловом; партія полонених (?) нова (узгоджене означення, виражене прикметником).
Третє речення: розповідне, неокличне, двоскладне, поширене, неповне; підмет - кілька студентів, виражений сполученням числівника з іменником; присудок (простий дієслівний) - є, виражений дієсловом; є (серед кого?) серед них (непрямий додаток, виражений особовим займенником з прийменником в родовому відмінку).
Мне нужна в синтаксическом розборе : спартак дізнався від неї, що прибула нова партія полонених і се
4,4(58 оценок)
Ответ:
Так, дійсно, адже саме від діяльності людини залежить його майбутнє, його становище у світі, в суспільстві. Саме від інтелекту, розуму і праці людини залежить діяльність, яка буде визначати його подальшу долю, а отже, і щастя.

Життя — це велика наука, яка, як я вважаю, не менш важлива, ніж всі інші. І якщо не засвоїти основні моменти і золоті правила життя, то зіткнення з проблемами дуже серйозно може вплинути на подальше існування людини, а отже, на його щастя. Це зіткнення може призвести до фатальної, невиправної помилки, повністю порушує і, можливо, руйнує людину, наслідки можуть бути самими незворотними.
4,6(79 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ