М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
gromalex201
gromalex201
07.10.2022 10:48 •  Українська мова

Контрольна робота № 4 з теми "Дієприслівник" (різнорівневі завдання) Завданни 1 - 8 мають по чотири варіанти відповіді, серед яких ОДНА або БІЛЬШЕ 1. ПРАВИЛЬНI. Виберіть правильну підповідь. Дієприслівник - це особлива форма дієслова: (0, ) А) так: Б) нi: В) правильної відповіді немає Г) це не форма дієслова. 2. Із поданих слів дієприслівником є: (0, ) А) пишучий Б) писати, В) пишучн Г) написаний. Укажіть дієприслівники доконаного виду: (0. ) 3. А) знаючи Б) в знавши; В) впізнаний; 1) визнавши Укажіть слова, від яких не можна утворити днеприслівники із суфіксом -вши( uu): (0, ) 4. А) знати: Б) об'єднати: В) цікавитися Г) розуміти 5. Укажіть дiсприслівники, які пишуться з не разом: (0, ) А) (не)общяючи: Б) (ненавидячи; B) (не)дочитавши; Г) (не)розуміючи Укажіть слова, в яких пропущена буква и (0, ) 6. А) говорив думаюч Б) думаюч... голови; в) збираюч гриби: Г) плакуч ... верби. Завдання 7 передбачак установлення відповідності. До кожного рядка, ЦИФРОЮ, доберіть відповідник, полначений БУКвою. ( ) 7. Доберіть приклад до кожжноï характеристики. позначеного 1. Дрислівник недоконаного виду, утворений від дісслова II дiвiдмiн А проїжджаючи Б подумавши 2. ДІЄПРИСЛІВНИК доконаного виду. утвореннй від дієслова I дiсвідміни. доконаного виду в сякч 3. ДІСприслівник 4. Деприкметник Г лежачи

👇
Ответ:
gbn2r56
gbn2r56
07.10.2022

1.Так

2.А

3.Взнавши,визнавши

4.В,

5.В,Г

6.А,В

4,7(14 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
loooolg
loooolg
07.10.2022

Сьогодні шанування старшого покоління, на превеликий жаль, не є популярним чи модним. Я вважаю, що це одна з головних проблем сучасної України. Багато художніх творів вчать нас шанобливому ставленню до старшого покоління, повазі до пращурів, але чомусь сьогодні скрізь ми бачимо зворотнє, неповагу і зневажання.

Шанування старості в основі своїй має повагу та уважність до людини, її потреб, віку та того факту, що завдячуючи їй ми маємо наше сьогодення.   

Шанування до людини народжується в родині, плекається в школі та знаходить свою реалізацію в суспільних відносинах. На жаль, сьогодні в дуже невеликому числі українських родин вчать дітей, як шанобливо ставитися до старших людей. Сучасне телебачення зовсім ігнорує цю потребу в вихованні у молодого покоління  шанування до старших людей. Коли подивишся, як поводяться у транспорті, в чергах зі старими людьми, то стає соромно за українців, за націю з віковими традиціями і культурою.  

На жаль, ставлення держави до старшого покоління також показує їх повну зневагу цими дорогоцінними людьми. І поки держава не навчиться шанувати старість, ще довго нам прийдеться вчитись на власних помилках. 

Я проти існуючої в суспільстві думки про те, що стара людина - неповноцінна. Бо старіє тільки тіло, а душа завжди молода. Я вважаю, що треба більше звертатись до людей похилого віку, вони наймудріші люди нашого суспільства. Треба створити клуби для людей похилого віку, дати їм заняття по душі, допомагати їм щоденно

Вікова мудрість вчить,"що посієш, то і пожнеш". І тому наше сьогоднішнє ставлення до старшого покоління готує нашу старість. Якщо ми шануємо старість, наші діти будуть шанувати нас. І не треба потім на когось нарікати, бо тільки шанування народжує шану і повагу.  

Зрештою, все повинно змінитись. Повага і шана повинні повернутись в наші родини, на нашу землю, бо без цього ми ніколи не будемо гідними свого краю, своїх пращурів, величного майбутнього. 

4,6(5 оценок)
Ответ:
Алекс777777
Алекс777777
07.10.2022
Кожен із нас, де б не знаходився, може робити людям добро. До ншій людині перейти в небезпечному місці дорогу, пропустити в черзі жінку з дитиною чи інваліда, подати руку до в скрутну хвилину, розділити чиєсь горе — не можна перелічити всіх випадків, коли одна людина може і повинна до ншій. Головне — не пройти мимо, не відвернутись, не відводити очей вбік, коли поруч із тобою в транспорті людина похилого віку або хтось потребує твоєї до
Кожна, навіть невеличка зроблена тобою справа, залишить приємне почуття насамперед у твоїй власній душі. 
Доброта... На жаль, ми рідко говоримо про цю прекрасну якість людини. Та і засоби масової інформації не переобтяжують нас цією проблемою. І даремно. Сьогодні ми є свідками того, як більшість "упакованих", "крутих" хизуються своєю перевагою над "лохами", за їхнім визначенням, тобто тими, хто співчуває, співпереживає, прагне до хто "не вміє жити", "не вміє гроші робити", переступаючи через все і всіх. 
У таких багатий одяг, але порожня душа.
4,6(98 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ