М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1. Від поданих іменників утворіть і запишіть присвійні прикметники у формах жіночого роду. Позначте словотворчі афікси. Школяр,Юрій, Софійка, інженер, Надія, гуска, Марійка, ювіляр,Сергій, слюсар, ткач, Ліля, качка, Микола.
2.Утворіть прикметникові форми від поданих географічних назв. Позначте словотворчі афікси.

Цюрупинськ,Тамбов, Абхазія, Суец, Сіракузи, Сиваш, Острог, Прилуки, Страсбург, Овруч, Тбілісі, Біла Церква, Лепетиха, Поті.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
батя160
батя160
20.03.2022
Моя майбутня професія (програміст) я хочу стати програмістом. я зацікавлений в комп'ютерах. це цілий новий світ. багато людей продовжують кар'єру батьків чи дідусів, але це не у випадку зі мною. моя мати-вчителька, а батько-лікар. але я не хочу бути ні вчителем, ні лікарем. мої улюблені предмети в школі-, фізика, і, звичайно, інформатики. мене не цікавлять такі предмети, як ія, біологія або хімія. моє хобі-комп'ютерні ігри та програмування. у мене є комп'ютер вдома і можу годинами працювати на ньому. це набагато легше робити на комп'ютері, наприклад, щоб написати твір. можна змінювати текст стільки разів, скільки ви хочете, і вам не потрібно переписувати все, якщо вас щось змінилося. я думаю, що професія програміста може дати багато можливостей. комп'ютери є найбільш швидко розвивається сферою сучасної технології. ми живемо у вік інформації. і я думаю, що майбутнє-це просто заповнені з комп'ютерами. сьогодні в ії чи у сша люди можуть працювати, ходити за покупками і навіть ходити на побачення, сидячи за комп'ютером. у нашій країні комп'ютери були використані тільки протягом короткого часу. так після того як я закінчу школу, я хочу поступити в університет і вивчати комп'ютерні науки.
4,4(20 оценок)
Ответ:
GoldenLynx1999
GoldenLynx1999
20.03.2022

займенник - повнозначна змінна частина мови, яка вказує на предмети, ознаки, кількість, але не називає їх і відповідає на питання хто? що? який? чий? скільки? : багато таємниць у світі, одна з найбільших з-поміж них-мова (і. вихованець). мудрим ніхто не вродився, а навчився (народна творчість). була зима  -  найкраща, найулюбленіша моя пора року (л. смілянський).

за значенням і граматичними ознаками займенники неоднотипні, вони поділяються на три групи:

* узагальнено-предметні:   я, ти, ми, хто, він, себе, хто-небудь, щось  тощо;

* узагальнено-якісні:   мій, твій, свій, цей, такий, всякий, кожний, ніякийтощо;

* узагальнено-кількісні:   скільки, ніскільки, стільки, скільки-небудь.

узагальнено-предметні займенники, вказуючи на предмет, співвідносяться з іменниками і мають спільні граматичні ознаки. зокрема, всі вони змінюються за відмінками, деякі з них мають число  (він  -  вони, я-  ми, ти  -  ви).  займенники він, вона, воно, крім числа і відмінка, мають родові форми. у реченні займенники, співвідносні з іменниками, виступають підметом, додатком, іменною частиною складеного присудка.

узагальнено-я кісні займенники співвідносяться з прикметниками, оскільки вказують на ознаку. вони змінюються за , числами і відмінками, узгоджуючись з іменниками. у реченні переважно виконують роль означення, іменної частини складеного присудка, значно рідше - роль інших членів речення.

узагальнено-кількісні займенники за граматичними ознаками співвідносні з числівниками. змінюються вони тільки за відмінками, а роду й числа не мають. у реченні виконують роль підмета, означення, додатка.
4,4(18 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ