М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1. Спишіть, розставляючи розділові знаки, підкресліть однорідні члени речення та узагальнювальні слова відповідно до їхньої ролі в реченні. Поясніть розділові знаки. Вкажіть речення з неоднорідними означеннями. 1. Але тепер усе і луг і дерева і виступи стін занесене несподіваним квітневим снігом (І. Кочерга). 2. І тепер усе в саду заспівало до ладу і ожина і шипшина і водиця (Т. Коломієць) 3. На річці у лісі на полі всюди німо тихо (І. Нечуй Левицький) 4. У очі полізло різне зілля копитник і ракова шийка материнка і чорнобиль горицвіт і звіробій деревій і ромен медунка і чемериця буркун і подорожник кульбаба і молочай усе це росло на землі по болотах і на воді (М. Стельмах). 5. Світає... Все спить ще і небо і зорі безсилі... (П. Тичина). 6. Усе і небо і перемелене на труху в глибоких коліях дороги сіно і вогкий гнилуватий повів ріки і тривожний крик птиці і невисока росиста отава - сповіщало, що літо вже здає ключі сумовитій осені (М. Стельмах). 7. І цвіт і грім і дощ і град я серцем спраглим все приємлю, та збережу від граду сад і захищу від грому землю (Л. Дмитерко).

👇
Открыть все ответы
Ответ:
KVASSok
KVASSok
02.11.2021
Щедрая осеньНезаметно подкрадывается осень. Хитровато улыбается она за лесоми нежным голосом подлизывается к людям:Может, вам золотого медку?А может, яблочек рожевобоких? Винограда сладкого? арбузовкрасных, как жар? Все у меня есть, всем я богата, дорогие ...Люди лакомятся золотым медом, лакомятся и щедрую осень подхваливает:- Ну и осень! Ну и богачка! Медом как щедро угощает!А о том понятия не существует, что медок то лето из своих цветов душистыхподарило.Собирают в садах яблоки, выкладывают строками в ящиках пахучиегруши.А дед Саливон удивленно качает головой, осень славословящих:Хе, ох оно, что это осень. Зима - морозом выжмет, весна - веникомвыскребите, лето солнцем выжжет, а осень-хозяйка щедрой рукой вкладовую засыплет.Сидит Степан на бахче, угощается от горячего, как жар, арбузасочными ломтями и опять-таки осени благодарит:Ох, и люблю же я, дедушка, осень! Она такая замечательная, такая щедрая! ..Дедушка, отрезая внуку новую кусок, мудро замечает:- Без лета и осени, дитя, не бывает.А осень - знает свое. Потихоньку грызет и грызет золотого куска. какгрызня, так дня и откусит, так дня и меньше. Зато ночи с каждым днемдобавляются, вечера становятся холоднее, а ранки покрывают все ряс-ними и холодными росами.На все осень щедра - и на арбузы, и на дожди. и на холодные росы. Вызолотить леса, вичорнить поля, что пожаром зажжет молодежи Осинники и березняки.Ну куда тебе не взглянешь, так и кажется, что лисичка свою красновато-рыжего спинку выгибает, к ногам ластится. Полащиться, полащиться под скупым солнцем и убежит куда-то вместе с перелетными птицами
4,5(86 оценок)
Ответ:
GG01155
GG01155
02.11.2021

ответ:КРИЛА АРТЕМА ЛЕТЮЧОГО

Птиця воду п'є, а з себе не випускає. Сам придивлявся, людей питав, і ніхто того не бачив. А чому воно так? Два ока і дзьоб — сказати б, як той рот і ніс, тільки стулені разом. Дві ноги, як у людини, а замість рук — крила. Або ще, приміром, яйця. З яйця вилуплюється птиця, ну й гадюка — вона теж кладе яйця. І з тих яєць вилуплюється мале гаддя. І черепаха так само. Птиця літає, а гадина плазує... Чому? Знову ж таки, як і птицю взяти — птиця птиці не рівня. Котора птиця є швидка, котора повільна, а котора й так собі. З вигляду начеб і птиця, а тільки й слави тієї, що крила — курка в дворі, приміром. За морями-океанами у вирії — вичитав якось у книзі, — де ніколи снігу не випадає і люди срамотою світять, голісінькі ходять (а самі ж чорні та банькаті!), так там птиця струсь водиться. Літати та птиця не може, бо, хоч у неї і є крила, та тії крила їй ні до чого. У неї все в ногах. Ноги довгі й цибаті. І біта через ті ноги струсь швидко. Отак, як кінь. Ну тільки й кінь не всякий за ним уженеться. Хіба що графський огир з економії, може, й наздогнав би. Бо птиця прудка. І на ній можна верхи їздити. А для чого тому струсеві крила й чого його за птицю мати, коли він не літа, — того в книзі не написано.

Сам міркував довго, хотілося своїм розумом дійти, та так і не дійшов. Тільки спантеличився. Питався вчительки, питався, спросивши благословення, батюшки в неділю після служби Божої, а врядника побоявся спитати. І ніхто до пуття не пояснив.

— Видишь, Артем, — всякие бывают животные виды... В зоологии, например...

Не втямив з перших слів і стояв вирячкувато, кліпаючи очима, щоб не образити вчительки. (Воно ж наука там у тій голові, тільки не добереш її, та й не мужикові ж її допоминатися!)

А батюшка засміялися спочатку. І дивились непоро-зуміло, як на пришелепуватого. Чи ти, мовляв, Артеме, сповна розуму? Потім одкашлялись і сказали поважно:

— Бог сотворил, Артем, много чудес, и не постичь тайны сия создания Всевышнего слабому человеческому уму...

Слухав побожні слова батющині й тоскно думав: "Дві ноги і гузно позаду, а води з себе птиця все ж таки не випускає..."

Объяснение:

4,4(61 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ