М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Unicorn471
Unicorn471
06.06.2023 12:41 •  Українська мова

нужно написать твір на тему - що таке суспільство, чому людина повинна жити у суспільстві
очень

👇
Ответ:
tupitsa3
tupitsa3
06.06.2023

Це друга частина статті «СПІЛЬНОДІЯ: модель взаємодії активних громадян в успішному суспільстві». У ній ми ділимось своїми міркуваннями про можливість змін у суспільстві, розумінням українського контексту, обґрунтовуємо важливість ціннісно-поведінкової готовності суспільства до змін загалом та колективної дії у стимулюванні змін «знизу»

Объяснение:

это паходу

4,6(9 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
proxiv
proxiv
06.06.2023

Мистецтво завжди було предметом гарячих дискусій у суспільстві незалежно від його національної приналежності. Це, по-перше, продиктовано універсальним сенсом самого мистецтва як явища, а по-друге, цей вид людської творчості має великий суб’єктивний аспект, адже кожна людина по-різному сприймає те саме явище.

Мистецтво змінюється з плином часу. Навіть краще сказати, що мистецтво само по собі є лакмусовим папірцем певної епохи. Усі суспільно-політичні, культурні та соціальні події одразу ж фіксуються усіма можливими засобами. Взяти, наприклад, живопис.

Протягом багатьох століть живопис віддзеркалював прагнення та погляди суспільства, його цінності та орієнтири. Так, у період Середньовіччя ми можемо гати аскетичні та релігійні сюжети на полотнах. Зі зміною напрямку мислення – у період Ренесансу – світові шедеври живопису зображують розквіт культу людини в усіх його проявах. Так, початок ХХ століття, що приніс багато суспільно-політичних протиріч знайшов своє відображення в абстракції. Змінюються погляди – змінюється мистецтво.

Особливу увагу варто приділити також кінематографу як одному з різновидів мистецької діяльності. Технічний прогрес наклав свій суттєвий відбиток на сприйняття реальності суспільством. І спочатку просто нова технічна забавка перетворилася на багатогранну палітру культурних прагнень людства.

Варто також зазначити, що мистецтво має зворотній імпульс впливу: створене як відповідь на потреби певного історично-культурного проміжку часу, воно само по собі формує подальший поштовх до розвитку світогляду.

На разі, в епоху масової культури, ми якнайкраще можемо відчути на собі подібний вплив, адже мистецтво сьогодення майже цілком спрямоване на реалізацію певних потреб, тим самим формуючи специфічний світогляд людей. При цьому, завжди треба чітко проводити ту грань, за якою закінчується справжній потяг до синтезу культурно-історичних рис суспільства і починається звичайне перетворення людей на сіру масу зі зниженими стандартами світосприйняття. Але ж для цього нам і дано справжнє мистецтво, щоб ми самі робили правильні висновки, чи не так?

4,4(70 оценок)
Ответ:
soffia242004
soffia242004
06.06.2023

Байка відрізняється від інших видів ліро-епічного жанру тим, що широко використовує уособлення.

«Вымышленность» байки відрізняється від вымышленности інші пологів літератури тим, що казкавигадана «по суті» — «бо … вони в уявленні античних теоретиків становили ядро езопівськоїжанру.

Від інші жанри аналогічного характеру (казка, алегорія, загадка, подібна прислів’я, різні символічні тексти) притча, якщо і відрізняється, насамперед своєю прагматикою (пор. відміну загадок від семантично.

Байки відрізняються простий і стрункою композицією. … міжнародному фонду; деякі з них пов’язані з фольклорними творами інші жанрів (узагальнюючі формули) або ж мають літературнепоходження.

Визрівання всередині казки про тварин інші жанри малої прози — закономірний процес подальшого … Народна притча, байка відрізняються від казки також загальним фоном створення твору і образів: з казки про .

Характери у байці відрізняються заданностью, це — образи-маски. … Ст. Лапшина. Як і для іншісатиричних жанрів, байки характерна орієнтація на другорядні проблеми, часто обмежені питаннями побуту.

Байка відрізняється стислістю і завжди носить повчальний характер, що ріднить її з притчею. … Традиції Езопа були продовжені у творчості інші античних авторів: до басенному жанр зверталися Горацій в поезії, .

Поява жанрів журналістики було обумовлено історичними умовами розвитку журналістики, громадської і … сатиричної журналістики настає епоха розвитку таких її жанрів, як байка,епіграма, памфлет та ін 3. … її є те, що, з одного боку, вона відрізняється певною стабільністю, а з іншого — рухливістю. … Даний підхід дозволяє визначити місце жанру у рядку інші жанровихрізновидів, виділити його.

Езоп «Вовк і ягня» Урок починається визначенням особливостей байки як епічного жанру. З’ясовуємо, ніж відрізняється байка від оповідань, казок, героями яких бувають люди, тварини, предмети. Уточнюємо сенс понять … слушним приводами. Варіанти відповідей: «Люди хочутьвиправдати свій вчинок», «хочуть обдурити інші, щоб не заважали їм що- те зробити».

Тому в байковому жанр справа не в сюжетних ситуаціях, неодноразово використовувалися басног.исца — мі різних часів і … «Кіт і Кухар», «Вовк на псарні» і безліч інші, було можливо лише в російській літературі, на основі явищ російського життя. … Крыловская байка відрізняється тим, що вона далеко виходить за рамки басенного жанру, включаючи в себе як елементи .

4,4(47 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ