М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Зробити до цієї ілюстрації речення, яке б відповідало поданій схем , ПРЯМ НУЖНО. «А» не нужно делать


Зробити до цієї ілюстрації речення, яке б відповідало поданій схем , ПРЯМ НУЖНО. «А» не нужно делать

👇
Открыть все ответы
Ответ:
IrinaKorolevskih
IrinaKorolevskih
31.10.2022

 Я тобі підкреслю члени речення, але я повідступаю кілька строчок бо інакше не вмію, а ти думаю розберешся під якеим словом що 

1. _ ._ .  - обставина, підкр крапкою тере(на пит відп де? як? та ін. наприклад: ви підмет, приклад - роса

3.  - присудок, підкр мауже як підм тільки 2 прямі лінії й одна під одною,

  приклад - сивіла 

4. Означення, я не знаю як позначити на комп'ютері але позн хвилястою лінією унизу і відповідає на питання які(в цьому реченні це слово перші) 

 У садку, на траві ,ще сивіла вилискуючи роса, а між темнозеленим 

_ . _ . _ . _ . _ . _        _ . _ . _ . _    _ . _ . _ . _._._._.

                                   

листям,жовтіли перші груші.

 _._._            

                      

(Розповідне, неокличне, складне(2 граматичні основи - сивіла роса та жовтіли груші), інтонація зіставлення, складносурдне, сполучникове(з'єднано протиставним сполучником сурядності - а). складається 3 2х частин 1) Двоскладне, підмет - роса, вираж іменником жіночого роду однини, присудок - сивіла, вираж. дієсловом минулого часу, поширене, повне. 2) Двоскладне, підмет груші - вираж іменником Н.в. множини жіночого роду, присудок - жовтіли - вираж дієсловом минулого часу, поширене, повне.)

Якщо накреслити схему, отримаємо: (), а () 

 Зараз я тобі напишу те ж саме речення тільки після кожного слова в дужках я вкажу до якої частини мови воно відноситься(це, наскільки я пам'ятаю теж потрібно для синт. розбору речення) , а взагалі на письмі частини мови надписуються над відповідним словом(наприклад роса - іменник) олівцем. 

 У(прийменник) садку(ім) на(присл) траві(ім) ,ще(займенник) сивіла(дієсл) вилискуючи(дієсл) роса(ім), а(спол) між(прийменник) темнозеленим(прикм) листям(ім),жовтіли(дієсл) перші(числ) груші(ім).

Тримай, сподіваюсь це до

4,5(23 оценок)
Ответ:
zanna74
zanna74
31.10.2022

Немає нічого милішого за рідний дім. Дім, де ти народився і виріс, дім, де живуть твої батьки, дім, де завжди тепло й затишно, дім де тебе виховували, пестили, голубили. Тут солодко спиться і радісно живеться, бо знаєш, що поруч є люди, які тебе люблять незважаючи ні на що і завжди до у скрутну хвилину.

Кожної весни з вирію повертаються птахи. Вони пролітають іноді тисячі кілометрів, лише для того, щоб вивести пташенят у тому місці, де вони самі вперше стали на крило. Риби повертаються на нерест туди, де самі народились, пливучи навіть проти стрімкої течії. А люди, хоч як би далеко занесла їх доля з рідного дому, мріють повернутися назад. Є навіть така хвороба – ностальгія. Так називають той стан, коли людина тужить за рідною землею.

Людство вигадало багато приказок і прислів’їв на тему того, що вдома краще, ніж деінде. У кожного народу вони свої, але в цілому всі дуже схожі. Бо немає жодної нації, яка б сказала, що десь є земля краща за її рідну, немає жодної родини, яка сказала б, що в гостях краще, ніж вдома. Так воно і є. Недарма українці кажуть, що ніде вода не п’ється так солодко, як з рідної криниці.

4,8(67 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ