М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

У реченні "Недовго німував роздумуючи." (Д.Міщенко) обставина не відокремлюється, тому що вона виражена: А) І одиничним дієприслівником, який означа іб дії
Б) дієприслівниковим зворотом фразеологічного типу
В) дієприслівниковим зворотом, перед яким стоїть підсилювальна частка i
Г) немає правильної відповіді

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Sasho2325
Sasho2325
03.07.2020

1. У котрому рядку допущено помилку при подвоєнні приголосних:

А) Передмістя, Прусія, здоровений, мерзенний;  (здоровенний)

2. Правильно поставлені розділові знаки при звертанні у рядку:

Б)Чому ж, Дунаю, чому же, тихий, чому ж ти не рожевий?

3.Правильно записані всі власні назви у рядку:

В) Київщина, Прикарпаття, Хмельниччина, Миколаївщина.

4.У якому рядку вирази зі словами "являється", "є" неправильні?

В) Являється учасником гуртка, є чинним правописом.  - Є учасником гуртка.

5.Визначте речення , в якому допущена пунктуаційна помилка:

В) Йдемо ми вулицею; іще з другого кінця побачили, в хаті світиться (М. Вовчок)   Йдемо ми вулицею; іще з другого кінця побачили: в хаті світиться

6.Виділене слово вжите в невластивому йому значенні в реченні:

А) Учні гарно навчалися НА ПРОТЯЗІ семестру;

Учні гарно навчалися протягом семестру;

7. Неправильно побудоване словосполучення:

Б) Сто юаней;  сто юанів

4,4(55 оценок)
Ответ:
guluamovalera
guluamovalera
03.07.2020

Здавалося, те, що назавжди забуте, загублене в плині років, розпорошене на трудних житейських дорогах, вихопилося з не­ буття, замиготіло перед очима Сергія Корольова, мов кадри яко­ гось давнього, напівзабутого, але хвилюючого фільму.

Одеса. Публічна бібліотека — знаменита Воронцовка. Старий хранитель фондів Максим Петрович приніс Сергієві біографію полтавця Олександра Засядька — винахідника ракет, який на сто років обігнав час. І в уяві юнака постають шістнадцять стояків із шістьма ракетами на кожному, розставлених поблизу суворих му­ рів неприступної Варни.

Петербург. Імператриця, віддаючи данину моді, поїхала подивитися на Засядькові трубки. Її запис у книзі почесних від- вівідувачів: "Тут усе цікаво, як у галантерейній лавці".

А далі — стаття про проект Кибальчича, що його автор дописував у камері смертника. Кибальчич іде на ешафот... Знову й знову перечитує Сергій трактат Кибальчича, де з граничною ясністю та простотою викладено принципи реактивної тяги по­ льоту на ракеті.

Тоненькі брошури Костянтина Ціолковського, а згодом і зустріч із ним. Сімдесятип’ятирічний учений прикладає до вуха свій рупор і запитує, що нового, а Сергій оповідає про успіхи й не­ вдачі, про перші ракети й перші висоти. Відгук Ціолковського на книжку Сергія Корольова «Ракетний політ у стратосфері»: «Книжка розумна, змістовна й корисна».

Та чий глузливий сміх іноді чув на життєвій своїй дорозі? Ах, це Грицько Чиж, який підхіхікував, коли падали перші ластівки-моделі, що їх Сергійко запускав у Ніжині з погребні. Давно то було, і де той Грицько нині — хто знає, але сміх часто- > густо зринав. Тільки, на жаль, не з дитячих вуст. Хіхікали дебелі чоловіки, заздрісні й нерозумні. Як той, що писав чорним по бі­лому: «Корольов розтринькує державні гроші на непотрібні ракети й цим завдає шкоди державі».

А космос потрібен. Треба відірватися від чвар, конфліктів, хвороб і глянути на Землю з далечини, з чорної холодної глибини. Звідти, звідки наша Земля здається красунею і єдиною матір’ю людства. Космос потрібен, щоб кожен міг переконатись: ні, немає перепон людській творчості й людському поступу.

А з глибини років усміхається йому ще одна гарна людина. Її вже немає, на превеликий жаль. Коли почалася війна, ця людина пішла в ополчення, на захист Москви. Геній космонавтики став фронтовим телефоністом — такий був час. Вибухом снаря­да порвало дріт, і він побіг налагодити зв’язок. Не добіг. А тепер він належить вічності...

Юрій Кондратюк... Людина, що на півстоліття обігнала час. Людина, яка вирахувала космічні траси людства задовго до пер­ ших стартів ракет. Його титанічна праця завжди дивуватиме світ: підрахунки, які здійснив Кондратюк, нині можливі тільки за до обчислювальних машин.

Минуть роки, й американські вчені не приховуватимуть того, що першу у світі посадку космічного корабля на Місяць вони здійснили за схемою й принципами геніального українського винахідника — нашого славного земляка Юрія Васильовича Кондратюка.

12 квітня 1961 року. Уже сьогодні настане та хвилина, про яку мріяли його геніальні попередники, заради якої живуть і він, і його крилаті побратими. Сьогодні вперше людина полетить у далекі незвідані простори Всесвіту. 

4,8(14 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ