М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Ali0429
Ali0429
05.10.2022 08:32 •  Українська мова

3) Випишіть спочатку речення з непохідними прийменниками, а потім - із похідними. Укажіть, від яких частин мови утворені похідні прийменники, визначте іб їх творення.

У понеділок рано виринуло блискуче сонце з-поза рожевих хмаринок.

(І. Франко) На толоці вівчар в брилі на сопілку грає. Цвіти, цвіти, барвіночку, з весни до зими. (Із тв. Л. Глібова) Незважаючи на спеку й духоту, косарі співали косарських пісень. (І. Нечуй Левицький)

👇
Открыть все ответы
Ответ:
HALERIOP
HALERIOP
05.10.2022

Пишається український народ милозвучними піснями, в яких джерельною водою струменять почуття радості, смутку, гумору, любові.

Пісня — це свідок, але не німий споглядач історії, а промовистий, душевний свідок. Пісня для народу була і є необхідною потребою його життя. У ній виливалася надія на краще майбуття.

У піснях постає велична природа України, якою зачаровані люди протягом багатьох віків. Просторі степи, широкі ріки, краса садків, гаїв, лісів, бурхлива історія народу-великомученика, політичні події та боротьба за свою віру — все це в народній скарбниці пісенної творчості.

Історична пісня розповідає про героїв: Наливайка, Трясила, Залізняка, Ґонту, Хмельницького, Палія. Весільна вчить поважати обряди й звичаї української родини, підносить почуття чистого кохання. Лірична примушує замислитись над проблемами духовної вищості, над буденщиною. Жартівливі піднімають настрій, допомагають позбутися негативних рис вдачі чи поведінки.

А саме виконання пісень гуртом допомагає відчути духовну близькість один до одного. Людина стає натхненною, просвітленою від звуків чарівних мелодій. Славнозвісний Олександр Довженко писав, що пісня — це душа народу. Так, і не погодитись з цим важко.

Необхідно усім нам, українцям, берегти перлину народної творчості, збагачуючи й примножуючи славу найпісеннішої нації світу. Розсипати заквітчані перлами-самоцвітами творчої мистецької душі народу звуки по просторах рідної землі. Бо тільки з піснею можна сміливо дивитися в загадкові очі майбутнього.

4,7(44 оценок)
Ответ:
morfikk
morfikk
05.10.2022

Тільки но проводжали Халимона усім селом, а ось вже і нова хата як наречена, цвіли сади коло неї , і Ганна з нетерпінням чекала повернення чорногуза Халимона. Цікаво думала господиня, чи здогадується що невеличка площадка на даху зроблена, спеціально для його гнізда.

Птахи здогадалися в через деякий час на даху Ганчиной хати розкривали дзьоби маленькі чорногузенята

1 звертаючись до Халимона , Ганна просила?

2 за стилем мовлення м текст є ?

3 взаємини між твариною і людиною склалися?

4 Як прозвали діти Чорногуза!

5 Що зробив Халимон коли на його гніздо потрапило лелеченя

6 Які взаємини між Халимоном і Ганною

4,4(11 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ