Практичним завдання буде списати речення,розставити розділові знаки,підкреслити усі члени,дати аналіз реченню,надписати над кожним словом частину мови. З "розділовими знаками" я сам розберусь. ІВ
Сьогодні, у роки бурхливого інформаційного буму, гостро постає питання: чи потрібно читати книги?Багато людей, особливо молодих, схиляються до думки, що для розвитку особистості достатньо передивитись цікаві телепередачі, перечитати популярні газети й журнали, посидіти біля комп'ютера.
Інші скільки живуть, стільки й черпають мудрість з творів класичної літератури. 1 для них проблеми, порушені в творах, актуальні й зараз.Я вважаю, що значення книги в житті людини неоціненне. Якщо не читати, ніколи не дізнаєшся ні про Гомера, ні про Данте, ні про Вольтера. А якщо людина не знає про геніїв, то навряд чи можна її охарактеризувати як людину розвинену.
Щоб точно передавати свої думки, необхідно досконало володіти мовою. У цьому, я впевнений, до читання книг, в яких зібрано незліченні багатства людського досвіду.Отже, частіше заглядайте до скарбниці духовності — книг, з яких б'є невичерпне джерело мудрості.
Відповідь:
Дієприсл. ім. ім. дієсл. прикм. ім.
прийм. займ. прийм.
Зійшовши на берег, той загін рушив до занедбаної хатинки.
_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ _ _._ _ _ _ _ _
Нескладне, розповідне, неокличне, двоскладне, поширене.
Ускладнене дієприслівниковим зворотом(завжди відокремлюється з двох сторін)
Чис. ім. дієсл. прикм. ім. дієсл. присл.
Дві берізки, обвіяні буйним вітром здіймалися догори.
_._._._._
Нескладне, розповідне, неокличне, двоскладне, поширене.
Ускладнене дієприслівниковим зворотом(відокремлюється після слова, до якого відноситься)
Пояснення: