М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Dasha8999
Dasha8999
04.03.2020 18:46 •  Українська мова

Написати казку Якби в мові не було заперечних часток

👇
Ответ:
SeverinaWinter
SeverinaWinter
04.03.2020

Объяснение:

Жив-був один маленький хлопчик на ім'я Олександр. Він був дуже цікавим та завзятим хлопчиком, який любив досліджувати світ навколо себе. Одного разу, під час своїх пригод, Олександр потрапив у дивовижну країну, де жили мови.

В цій країні всі слова були позитивними і добрими. Заперечні частки, такі як "не" або "ніколи", були відсутніми. Люди використовували тільки позитивні вислови та слова, які надавали їм силу та енергію.

Олександр був вражений цією особливістю мови. Він бачив, як це позитивне спілкування впливає на настрій та емоції людей. Усі жителі країни були щасливими та дружніми, ніколи не кричали або сварилися.

Олександр також навчився спілкуватися без заперечних часток. Він почав вживати тільки позитивні слова та фрази. Замість "не можу", він казав "зможу". Замість "ніколи не вдасться", він говорив "завжди вдасться". Це допомагало йому мати позитивний настрій та вірити у свої сили.

Поступово Олександр помітив, що його життя стало кращим. Він знайшов нових друзів, був успішним у навчанні та досягав своїх мрій. Він розумів, що позитивне спілкування та думки мають велику силу.

По поверненні додому, Олександр почав розповідати про свої пригоди в країні мов. Він розповів людям про важливість позитивного мислення та спілкування. Усі зацікавилися цією ідеєю і поали змінювати свій іб спілкування. Заперечні частки стали втрачати своє місце в мові, а люди навчилися заміняти їх позитивними висловами.

Завдяки новому спілкування, життя в місті Олександра стало гармонійним і радісним. Люди перестали сваритися й кричати один на одного, замість цього вони шукали спільні рішення та позитивні підходи до вирішення конфліктів.

В школі Олександр розпочав проект, де він навчав своїх однокласників спілкуватися позитивними словами. Вони разом проводили ігри та вправи, щоб зміцнити свої навички позитивного спілкування. Результати були фантастичними – діти стали більш впевненими, дружніми та сприймали світ з більшою радістю.

Сприйняття мови змінилося в усьому місті. Люди стали помічати, що позитивне спілкування підтримує їх у складних моментах і допомагає досягати успіху. Вони відчували себе більш щасливими та задоволеними.

Так от, благодаря позитивному спілкуванню та відсутності заперечних часток, життя в місті стало гармонійним і радісним. Олександр разом з іншими мешканцями розповсюджував цю ідею на всі більші території. І з кожним днем все більше людей відкривало в собі силу позитивного спілкування та починали бачити світ у яскравих кольорах.

4,7(31 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Апрепр
Апрепр
04.03.2020

1)Близько

Чим ближче ми підходили до будинку, тим ставало все страшніше.

Діти могли подивитися на тигрів більш близько, однак страх перед звірами їх стримував.

2)Вигідно

Найвигідніше купувати продукти на базарі.

Щоб купувати одяг найбільш вигідно, оформіть карту знижок.

3)Дорого

В Китаї відпочивати дорожче, ніж в Україні.

У період літніх канікул квиток закордоном коштує більш дорого.

4. Часто

На відкриті уроки найчастіше за директора та вчителів.

Відкриті уроки у нашій школі найбільш часто проводять з української мови.

4,8(74 оценок)
Ответ:
Tosya111
Tosya111
04.03.2020
1.дощ,підсилюваний осінніми хмарами,не переставав лити.2.холодніми зимніми ночами я,укрившись зігріваючою ковдрою,сиджу і читаю книжки.3.покритий інеєм сад все ще старався зеленіти й воювати з наступом зими.4.скошена трава вже лежала на полі.5.накреслений за комп*ютера план приміщення затвердили вчасно.6.дідусеві подарували оздоблену мереживом сорочку.7.розказані бабусею історії приголомшили мене.8.досконало вивчений твір допоміг мені дістати десятку з української мови.9.зрубана в лісі ялинка продовжувала плакати в домі свого нового хазяїна.10.пр икований до скелі прометей подолав нелегкий шлях від темряви до світла.
4,8(13 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ