Зроблю в виді діалогу, чи не можна?
-Привіт, Марина!
-Привіт, Марійка!
-Як справи у тебе? Виглядаєш стомленою тільки тиждень почався , а ти вже не маєш енергії.
-Лягла пізно, не виспалась добре от і виглядаю стомленою. Марійко, ти завжди виглядаєш сповненою енергії та бадьорою, як тобі це вдається?
-Справа в тому, Маринко, що я дотримуюсь розпорядку дня.
-Це як?
-Розпорядок дня - чіткий план дій. Приблизно як і шкільний розклад, я виконую все в точну годину. Щоб в один час бути зосередженою лише на одному. Це дуже допомагає в житті. Навіть в навчанні це дуже класна штука.
-Марійко, як воно може допомагати з навчанням?
-Легко, Маринко! Уяви собі картинку, ти прийшла зі школи, стомлена та сідаєш робити уроки. Ти не знаєш, що будеш робити першим і зосереджена на багатьох речах, ти не можеш думати відразу про все і робиш помилки. А якщо у тебе є розпорядок, все набагато легше. Ти знаєш, що першим будеш робити та скільки у тебе є часу на це.
-Ого, Марійко! Дуже дякую за пораду, обов'язково скористаюсь нею.
*На наступний день*
-Привіт, Марійко!
-Привіт, Маринко! Ну як там, тобі допоміг розпорядок дня?
-Дуже допоміг, я зробила всі уроки швидко і мала час на відпочинок. Дуже дякую тобі за пораду.
Ось, чому розпорядок дня є важливою частиною в житті кожної людини.
Лінь - це бездіяльність, відсутність мотивації до вчинків і виконання різних завдань. Лінь - це те, що в нас в голові. І щоб боротися з цим, я роблю декілька речей: читаю книги, відпочиваю на природі, стараюся займатися улюбленою справою та ставити для себе цілі. За до книг і відпочинку на природі я набираюся натхнення і моральної енергії. Якщо я займаюся улюбленою справою, то наповнююся ентузіазмом, а ставлю для себе цілі, тому що "стояча вода тухне". Тобто, якщо я не буду спрямовувати свою енергію в конкретне русло, то вона буде застоюватися всередині і викликати неприємний стан такий як постійна тяга до сну, навіть, коли я не втомлений. Отже, такими я перемагаю свої лінощі й вам раджу спробувати, якщо вас поглинає бездна під назвою "лінь".
Відповідь:
1-в
2-г
4-б
5-а
Пояснення: