М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kaiv
kaiv
27.08.2020 02:28 •  Українська мова

План до тексту Рудий приблуда 1 глава

👇
Ответ:
danilyakimov1
danilyakimov1
27.08.2020

План до тексту "Рудий приблуда", 1 глава:

1.Вступна частина

Опис місця дії та основного персонажа - Рудого приблуди.Виклик та інтрига, яка спонукає читача відчути цікавість до подальшого розгортання подій.

2.Знайомство з Рудим приблудою

Опис зовнішності та особливостей характеру Рудого приблуди.Відтворення його думок, переживань і мотивації, що змушує його діяти.Подання контексту та обставин, які привели Рудого приблуду до початку своєї подорожі.

3.Початок подорожі

Опис розміщення дії та перші кроки Рудого приблуди.Змальовування зустрічей з різними персонажами на шляху Рудого приблуди.Відтворення емоцій та вражень Рудого приблуди під час першої частини його подорожі.

4.Розвиток подій

Опис подій, які впливають на Рудого приблуду та впливають на його дії та рішення.Висвітлення змін у ставленні Рудого приблуди до навколишнього світу.Підтримка напруження та збудження читача.

5.Кульмінація

Опис найбільш важливої події або зломового моменту в житті Рудого приблуди.Подання максимального піку драматичності та емоційної напруги.Залишення питань та незавершених сюжетних ліній, що спонукає читача до продовження читання.

6.Висновок

Підсумок та висловлення думки про першу главу.Залишення простору для подальшого розвитку сюжету та персонажів.Заклик до читача продовжувати читання, щоб дізнатися, що станеться далі.
4,5(7 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Regisha1981
Regisha1981
27.08.2020

Відповідь:

Орфоепічні , орфографічні,лексичні , граматичні,пунктуаційні,стилістичні

Пояснення:

Орфоепічні - Вимови звуків, звукосполучень, наголошення слів ([веидец':а])

Орфографічні - Написання слів та їхніх частин (Пів'яблука)

Лексичні - Вживання слів у властивих їм значеннях, правильне подання слів (Будь-яке (любе) питання)

Граматичні - Творення слів, уживання форм слів, побудови слів і речень (згідно з наказом, відповідно до наказу (згідно до..., відповідно з)

Пунктуаційні - Вживання розділових знаків( а може, й ні.)

Стилістичні - Використання мовних засобів, властивих лише даному стилеві; поєднують у собі всі інші норми (Серед проблем, якими займається колектив, чільне місце займає посідає)

4,7(93 оценок)
Ответ:
Anastasiz02
Anastasiz02
27.08.2020
Як часто ми чуємо: «Не гай часу». Але чи замислюється хтось із нас над тим, як важливо берегти кожну хвилинку? Там щось не встиг, туди запізнився — і цю мить уже не повернеш. Йдеться не про те, що все своє життя потрібно розписати за секундами та суворо дотримуватися цього графіка. Просто важли­во намагатися усвідомити, що кожний день, кожна мить може змі­нити життя. Ми не безсмертні, тож коли-небудь нас не стане, і хто знає, коли саме це трапиться. А що ми встигли зробити гарного, який залишимо по собі слід? Може, когось образили й так і не виба­чилися, не нагодували бездомну кішку чи постійно лаялися з бать­ками? Я вважаю, що все своє життя треба поспішати творити добро. І це не обов’язково мають бути великі діяння. Можна до мамі прибрати квартиру чи приготувати сніданок, отримати в школі ви­соку оцінку, зробити годівницю для пташок або шпаківню — було би бажання. Як часто ми жалкуємо, що не можна повернути час. У кожного з нас є в житті моменти, які б хотілося проживати знову й знову. Це хвилини радості, щастя, тріумфу, перемоги. І так само існують ситу­ації, які хочеться виправити: коли образив близьку людину, не при­йшов на до посварився з кращим другом чи видав комусь довірену тобі таємницю. Не гаяти часу дуже важливо, бо треба встигнути стільки всього зробити та спробувати: знайти вірних друзів, отримати освіту, обра­ти професію, побачити світ, прочитати безліч цікавих книжок. Є така народна мудрість: за своє життя необхідно посадити дерево, збудувати дім і виростити сина. Отже, життя не повинно проходи­ти повз людину, треба брати в ньому якнайактивнішу участь. Мені здається, що дуже важливо поставити собі мету й іти до неї, не лінуватися. Коли людина знає, до чого вона прагне, вона буде більш уважно, обачно ставитися до свого часу.
4,8(48 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ