М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Переказ тексту що містить опис місцевості Хортиця

👇
Ответ:
ramzinakadenbaeva
ramzinakadenbaeva
03.09.2022

Хортиця - це історичне місце, розташоване на острові на Дніпрі, біля міста Запоріжжя. Це місце має велике значення для української історії та культури. На Хортиці знаходяться залишки давніх козацьких фортець, які були побудовані в 16-17 століттях. Також тут можна побачити кам'яні баби, які є своєрідним символом Хортиці. Це великі кам'яні статуї, які були встановлені на острові ще в давні часи. На Хортиці є багато інших цікавих місць, таких як музеї, пам'ятники, козацькі могили та інші історичні пам'ятки. Також тут можна насолодитися красою природи, оскільки острів оточений Дніпром та має багату рослинність та тваринний світ. Хортиця - це місце, яке варто відвідати кожному, хто цікавиться історією та культурою України.

4,7(40 оценок)
Ответ:
fedosovsemen
fedosovsemen
03.09.2022

Хортиця - це унікальна місцевість, розташована на острові на річці Дніпро в Україні. Вона відома своєю неперевершеною природною красою та історичним значенням. Перебуваючи на Хортиці, ви опиняєтеся серед живописних ландшафтів, які зачаровують своєю величчю та різноманіттям. Місцевість Хортиця має вражаючі гірські формації, покриті зеленими лісами та степовою рослинністю. Розкинувшись на площі близько 23 квадратних кілометрів, вона пропонує відвідувачам безліч мальовничих місць для прогулянок та відпочинку. Зокрема, можна пройтися по джерелах, водоспадах та пагорбах, насолоджуючись неповторними панорамами. Одним з головних атракціонів Хортиці є давні фортеці та оборонні споруди, що датуються IX-XVII століттями. Вони слугували захисними об'єктами та свідчать про багату історію місцевості. Серед них можна зустріти руїни фортеці Запорозьких козаків, які поширюються на значну територію та захоплюють своїм масштабом. Крім історичного значення, Хортиця також має велике культурне значення. Тут розташовані музеї, які присвячені історії Запорізьких козаків та розвитку козацької культури. Через своє унікальне середовище та історичний контекст, Хортиця приваблює відвідувачів з усього світу, які бажають дізнатися більше про цю непересічну місцевість. Загалом, Хортиця - це природний та історичний скарб України. Ця мальовнича місцевість запам'ятовується своєю красою та надихає на освоєння історії та дослідження неповторних природних ландшафтів. Відвідувачі мають можливість насолоджуватися незабутнім досвідом, проводячи час серед дивовижного Хортиці.

Додатково: Якщо не хочете так багато писати то все можна скоротити.

Якщо відповідь вам зробіть її ліпшою будьласка!

4,6(37 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
bililife
bililife
03.09.2022

Окремо пишуться:

1. Усі частки, які творять форми слів або надають різних смислових, модальних та емоційно-експресивних відтінків:

а) частки хай, нехай, за до яких творяться форми наказового нехай заспіває, хай не розбудить;

б) частка би(б), за до якої утворюється форма умовного дієслів: спочив би, прийшла б;

в) частка же(ж), яка відіграє підсилювано-видільну роль: знайшов же;

г) частки то, це, які у складі речення мають значення вка-зівності: Мова й історія — то ж єдине ціле, один кровообіг, тож і відроджувати їх маємо одночасно

. Частка що у сполученнях дарма що, тільки що, хіба що, що ж до. .

3. Частка то в експресивних сполучниках що то за, що то, чи то, які виконують функції підсилювальних часток.

 

Через дефіс пишуться:

1. Частка бо, но, то, от, таки, коли вони виділяють значення окремої о слова: пиши-бо, якось-то, як-то, дістав-таки.

Примітки: 1. Якщо між часткою та словом, до якого вона приєднується, стоїть інша частка, всі три слова пишуться окремо: хто б то, скільки ж то.

2. Якщо частка таки стоїть перед словом, до якого відноситься, вона пишеться окремо: таки намалював, таки зрозумів.

2. Частки будь-, небудь-, казна-, хтозна-, бозна- в складі займенників та прислівників: будь-хто, який-небудь, казна-який, хтозна-скільки.

Примітка. Якщо між часткою і займенником стоїть прийменник, то всі три слова пишуться окремо: казна в чому, будь із ким.

 

Разом пишуться:

1. Частки аби-, де-, чи-, що-, як-, -ся(-сь) у складі будь-якої частини мови: абиколи, абихто, деякі, декуди, чимало, щодня, якнайбільше, колись, будуватися(сь), кудись.

Якщо між часткою і займенником є прийменник, то всі слова пишуться окремо: аби з ким, де на якому, ні з якими.

2. Частки би(б), же(ж), то у складі інших часток і сполучників: немовбито, тобто, якби, мовби.

4,5(69 оценок)
Ответ:
Yita
Yita
03.09.2022
Добрий день. Здрастуйте, дівчата. Доброго здоров'я. Де ж ви так забарилися? Здоров'я шукали. І знайшли? Здоров'я на дорозі не валяється. Ми добре знаємо, що здоров'я найбільша цінність, яку на жаль багато людей починають цінувати та берегти, вже втративши значну частину цього скарбу, сказала Марія. Так, я згодна. Мало народитися. Кожен повинен свідомо ставитися до здоров'я, берегти найдорожчий скарб у житті – своє власне здоров'я, - погодилася Ірина. А Марія додала. Ти маєш рацію. Недарма ж у народі кажуть, що здоров'я за гроші не купиш. За нього необхідно боротися.
4,6(10 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ