М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Eg0rMirn9y
Eg0rMirn9y
05.04.2021 10:16 •  Українська мова

Розібрати займенники як частину мови (два на вибір) Дехто в метушні і не помітив, що не та пора і ми не ті.

👇
Ответ:
Rita1007
Rita1007
05.04.2021

Займенники "дехто" і "ми" в цьому реченні виступають як займенники-іменники (займенники-заступники).

Займенник "дехто" вжито для позначення невизначеної кількості осіб, підкреслюючи, що деякі люди знаходяться в метушні і не помічають ситуації. Він виступає як суб'єкт речення.

Займенник "ми" вжито для позначення говорячого та його товаришів або групи осіб, до якої він належить. Він виступає як об'єкт речення.

4,7(10 оценок)
Ответ:
ирммри
ирммри
05.04.2021

займеники ми, ті

Объяснение:

У реченні "Дехто в метушні і не помітив, що не та пора і ми не ті", є два займенники, а саме "ми" і "ті".

Займенник "ми" виступає в ролі займенника особового з формою множини. Він заміняє особову форму другої особи однини "ти" і вказує на говорячого та одну або декілька інших осіб, до яких він належить. У цьому реченні "ми" вказує на говорячого та інших людей, з якими говорячий вважає себе пов'язаним.

Займенник "ті" виступає в ролі займенника зворотного зв'язку. Він вказує на групу людей або предметів, які були згадані раніше в тексті або розмові. У цьому реченні "ті" вказує на групу людей або осіб, до яких говорячий посилається як на контрастну групу до себе та інших людей.

4,8(28 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Amelia2018
Amelia2018
05.04.2021
Бажання - небажання
Вдячність - невдячність
Визнання - невизнання
Везіння - невезіння
Воля - неволя
Дбайливість - недбайливість
Довіра - недовіра
Доля - недоля
Заможність - незаможність
Зацікавленість - безцікавість
Звичність - незвичність

Антоніми - це слова, що мають протилежне значення. У даному завданні потрібно знайти такі слова до заданих слів, які починаються на приставку "не". Просто додаємо цю приставку до кожного слова. Наприклад, до слова "бажання" додаємо приставку "не" і отримуємо "небажання". Так само поступаємо з іншими словами. Всі антоніми записуємо парами, щоб було зрозуміло, які слова є протилежними одне одному.
4,4(73 оценок)
Ответ:
ladakorobova
ladakorobova
05.04.2021
1.) В данном предложении украинские поэты Иван Франко и Тарас Шевченко используют однородные смысловые отношения между частями безсполучниковых складных предложений. В первой части предложения "Защемить щось у його душі" и во второй части предложения "він молиться гаряче звичаєм усталених зворотів" оба предложения имеют общий смысловой характер, описывающий внутреннее состояние человека и его действия в ответ на это состояние. Поэтому смысловые отношения в данном предложении можно считать однородными.

2.) Во втором предложении тоже использованы однородные смысловые отношения между частями безсполучниковых складных предложений. В первой части предложения "Він швидко скріпився духом" и во второй части предложения "громада кликала його, потребувала його ради" оба предложения описывают поведение и эмоциональное состояние человека в ответ на действия окружающих. Поэтому смысловые отношения в данном предложении также можно считать однородными.

3.) В третьем предложении используется неоднородное смысловое отношение между частями безсполучниковых складных предложений. В первой части предложения "Не щебече соловейко" упоминается отсутствие пения соловья, а во второй части предложения "В лузі над водою, Не співає чорнобрива, Стоя під вербою" описывается позиция и поведение чорнобрива (птицы) под вербой. Оба предложения имеют разные смысловые характеристики и не относятся к одному и тому же событию или действию. Поэтому смысловые отношения в данном предложении можно считать неоднородными.
4,4(75 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ