М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Misani
Misani
16.05.2022 00:19 •  Українська мова

Завдання 2. Поясніть, як утворені складноскорочені слова, визначивши тип абревіатури за будовою та його різновиди. Загс, профспілка, міськрада, ООН, дитсадок, юннат, КамАЗ, НОП, облво, вуз, автобаза, лікнеп, універсам, кербуд, ЕОМ, продмаг, РТС, завкафедри, ДТ-54.

Завдання 3. З’ясуйте, які прикметники утворені префіксальним , а які – суфіксально-префіксальним.

Безрукий, співзвучний, надгомілковий, Середземний, міжпланетний, підшкірний, доречний, невласний, переджнивний, бездоганний, невідкладний, правічний, превеликий, позашкільний, передсвятковий, екстрамодний, відцентро­вий, протизаконний, антиринковий, розвеселий, заширокий, приміський, несвідомий, привільний, ірраціональний, позаштатний.

👇
Ответ:
dasha1970
dasha1970
16.05.2022

Завдання 2:

Складноскорочені слова утворюються шляхом скорочення виразу або фрази до кількох початкових літер. Вони можуть бути утворені різними , включаючи абревіатури за будовою. Ось типи абревіатур за будовою та їх різновиди, представлені в наведених словах:

Акроніми: ЗАГС (Загальний відділ державної реєстрації актів цивільного стану), ООН (Об'єднані Нації).

Ініціализми: Міськрада (Міська рада), ДТ-54 (Дорожній трактор).

Комбіновані абревіатури: ЮННАТ (Юнацький Народний Театр), КамАЗ (Камський автомобільний завод).

Скорочені назви: Профспілка (Професійна спілка), Дитсадок (Дитячий садок), ВУЗ (Вищий навчальний заклад), Лікнеп (Лікувально-профілактичний неповний день).

Завдання 3:

Для визначення, які прикметники утворені префіксальним , а які - суфіксально-префіксальним, розглянемо наведені слова:

Префіксальний іб:

1.Безрукий

2.Співзвучний

3.Надгомілковий

4.Середземний

5.Міжпланетний

6.Підшкірний

7.Доречний

8.Невласний

9.Переджнивний

10.Бездоганний

11.Невідкладний

12.Правічний

13.Превеликий

14.Позашкільний

15.Передсвятковий

Суфіксально-префіксальний іб:

1.Екстрамодний

2.Відцентровий

3.Протизаконний

4.Антиринковий

5.Розвеселий

6.Заширокий

7.Приміс

Объяснение:

4,5(98 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
arinaschool1
arinaschool1
16.05.2022
Новий рік – моє найулюбленіше свято. напередодні мене завжди охоплює дивне відчуття, наче має статися щось радісне та чарівне. усюди святкова атмосфера, усі готуються до свята – вибирають красиві ялинки, купують різні фрукти, солодощі, готують подарунки для близьких. змалечку новий рік – це наче казка для мене. ми починаємо готуватися до святкування заздалегідь. прибираємо у домі, наряджаємо ялинку, прикрашаємо кімнати кульками, гі, красивими іграшками, святковими лампочками, свічками. мені дуже подобаються новорічні та різдвяні вінки з вітками хвої, яскравими стрічками та фігурками янголів. раніше я таке бачив лише у зарубіжних фільмах, а зараз ця мода дійшла й до нас. мама завжди готує для святкового столу щось незвичне, небуденне. я намагаюся не проспати момент приходу нового року під бій курантів. після останнього удару на вулиці починається феєрверк, який може тривати годину! кожного року до нас у гості приходять родичі та друзі. ми веселимося, проводимо різні конкурси, танцюємо, співаємо. це завжди дуже цікаво, проте я зазвичай рано засинаю. а вранці одразу біжу до ялинки, щоб подивитися, що мені подарували. особливо гарно, коли в новорічну ніч стоїть морозна сніжна погода. у вікнах усіх будинків мерехтять різнокольорові вогники. усі святкують та розважаються. мабуть, через те, що новий рік – це загальне свято, відзначати його так захопливо!
4,8(1 оценок)
Ответ:
Айымгул1
Айымгул1
16.05.2022
На мою думку, кожен має пишатись своєю Батьківщиною. Там ми народились, зростали, там проходили найважливіші моменти в нашому житті.
Так, я українець/українка і я пишаюсь цим. Адже це моя рідна земля, її потрібно оберігати і дбати про неї. Наша держава - унікальна, неповторна, особлива. В України є багаторічна історія, раніша вона була славна на весь світ. Українська мова - одна з найгарніших мов у світі. Наші люди відкриті і дуже працьовиті. Також Україна декілька разів була окупована і знаходилась під іншими країнами, але зараз Україна - незалежна держава і це свято ми святкуємо кожного року 24 серпня. Нас завжди намагались зламати, але українці - сильний народ. І нам справді є чим пишатись.
Я вважаю, що кожен має бути патріотом і щиро любити свою державу всім серцем.
4,4(78 оценок)
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ