М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

До прикметникiв доберiть синоніми з довiдки. Справедливий, невинуватий, великий, потухлий, безмежний, цілий, надзвичайний, яровий, неви- мовний, молодий, наспiвний, інтенсивний, легковажний.
Довідка: зако(н, нн)ий, безви(н, нн)ий, здорове(н, нн)ий, нескiн-че(н, нн)ий, незрiвня(н, нн)ий, несказа(н, нн)ий, пiсе(н, нн)ий, нап-руже(н, нн)ий, тьмя(н, нн)ий, неподiль(н, нн)ий, весня(н, нн)ий, вiт-ря(н, нн)ий, ю(н, нн)ий.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
vool23
vool23
20.05.2020

Объяснение:

Проаналізувавши закономірності поведінки сучасної молоді, механізми її взаємодії із суспільством, можна простежити певну особливість: молодь стає більш прагматична, самостійна, незалежна; націлена на саморозвиток і самореалізацію в житті.

Тема майбутнього є для підлітків надзвичайно важливою. Хлопці

й дів чата, які мають високу працездатність, адекватну самооцінку, високі комунікативні здібності, переживають своє майбутнє як проблему

меншою мірою. Головними переживаннями, пов’язаними з образом майбутнього, є надія, сподівання і водночас тривожність (З підручника).

Яке значення для вашого майбутнього має розвиток комунікативних здібностей

і як ви їх розвиваєте? Дайте на це питання письмову відповідь (обсяг — 5–7 речень).

4,4(29 оценок)
Ответ:
mailiiti63
mailiiti63
20.05.2020
Мова теж створена людиною для потреб спілкування і для утворення в пам’яті людства банку даних колективного досвіду у пізнанні світу. Та зрештою й сама людина є продуктом своєї діяльності, адже як справедливо зазначав Ф.Енгельс, “спочатку праця; а потім і разом з нею членоподільна мова стали двома найголовнішими стимулами, під впливом яких мозок мавпи поступово перетворився в людський мозок. Оскільки в основі культури лежить спільне прагнення людства до перетворення навколишнього середовища в сферу життєдіяльності, у засіб розвитку людського суспільства, то слід визнати, що немає і не може бути природної мови, первинною функцією якої не було б обслуговування процесу творення культури. Отже, мова – один з видів культури, покликаний разом із працею творити всі інші види культури. Більше того, мова є не тільки засобом творення культури, але й, що треба підкреслити, одним із її складових компонентів. На думку Є.М.Верещагіна і В.Г.Костомарова, “національна мова входить у поняття національної, бо природні умови, географічне положення, рівень і спеціалізація народного господарства, тенденція суспільної думки, науки, мистецтва – всі великі й малі особливості життя народу знаходять відбиття у мові цього народу”.
4,7(81 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ