М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Umnikin
Umnikin
16.11.2021 20:26 •  Українська мова

До іть зробити фонетичний і фонематичний аналіз тексту. Вранці Микола займається спортом. Не раз доводилось пробігати йому повз хату Ягора Катратого. А тепер ще дужче тягне туди, коли з’явилася на дідовому подвір’ї загадкова смаглявка, вродлива дівчина Єлька.
Попрацював і Ягор багато років біля металу, тепер же має роботу спокійнішу, коло води. Та й господарством займається, полуниці вирощує, навіть жито посіяв.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Pyben
Pyben
16.11.2021
Не бери чужого.Чому це так?Існує багато причин.Одна з них це-"умовна ціпна реакція",тобто ти взяв щось чуже,тобі від цього погано не стане,але буде погано тому у кого ти це взяв,можливо ця річ була дуже цінною для нього,можливо залишилась як пам'ять про когось.І завжди пам'ятай що кожному своє.Кожен має те шо він заслуговує.Хочеш таку саму річ?Зароби на неї,якщо ти ще навчаєшся то почни ліпше вчитися,і твої батьки у якості подяки куплять її тобі.Висновок простий беручи щось чуже подумай не лише про себе,а і про ту людину і постав себе на її місце.

P.s.Наличие ошибок проверь сам,в украинском я не силен
4,6(97 оценок)
Ответ:
Creeper77
Creeper77
16.11.2021
Климко – сирота, головний герой автобіографічної повісті Григора Тютюнника. Образ Климка втілює ідеал людини. У маленькій сирітській душі Климко носив стільки доброти, милосердя і співчуття до знедолених і стражденних, що не побоявся в одинадцять літ вирушити в далеку дорогу по сіль, аби тільки до близькій людині — своїй учительці — не померти з голоду. Скільки натерпівся й намучився за свою двотижневу дорогу маленький лицар, скільки разів ризикував бути вбитим, замерзнути десь на полі під копицею — адже йшла війна і заходити в села було небезпечно. Та хлопчик ішов: його вело дорогою поневірянь милосердя. Зовнішність Климка: «Климко йшов босий, у куцих штанчатах, старій матросці, що була колись голубою, а тепер стала сіра, та ще й в дядьковій Кириловій діжурці. Тій діжурці, як казав дядько, було «сто літ», і не рвалася вона лише тому, що зашкарубла від давньої мазути» Риси характеру Климка: а) щирий, добрий, працьовитий; б) мужній, вольовий; в) благородний, чуйний, уважний, турботливий г) винахідливий.
4,5(7 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ