Дуже давно я с подругой крала на вулиці.Моя сусідка тітка Ніна вийшла на прогулянку.Вона розмовляла с дядьком якимось.Нас з Мариною дуже зацікавило слово -патріот.Що це за слово?Коли дядько пішов собі я і Маринка бідбігли до тштки Ніни і питаемо: -Добрий день тітка Ніна! -Добрий день діти! -Ми слухали вашу розмову с дядьком і нам не розуміло слово-патріот. -Ви бажаете щоб я розповіла що це за слово?-Спитала тітка Ніна люб`язним голосом. -Авжеш!-Вигукнула Марина. -Одже сідайте і слухайте. Ми з Мариною сіли і почали слухати. -Патріот-це людина яка поважае і цінуе природу своеї Батьківщіни. -Як це?-Спитала я. -Ну наприклад:Тобі подобаеться ця роза? -Авжеш. -Це і е патріот. -А якщо ми за межами Батьківщини?-Спитала Марина. -Мариночка,це дуже дотепне питання.Якщо ми за межами то яж ми можемо любити свою природу коли бачемо іншу?Мені вашко розлюбити цю природню красу. І тут моя мама гукнула мене з вікна: -Доню,мила іди снідати. Я і Марина розпрощялися з тіткою Ніною. Я розповіла мамі як це-патріот.
Модерована комунікація – це комунікація, де є одна або більше груп учасників (сторін комунікації) зі своїми провідними (модератори), причому всередині групи або між групами потрібно налагодити комунікацію по заданій темі. Беруть участь команди в яких комунікації є сторонами розвитку. (майданчиками, групами). Організація комунікації всередині однієї команди (сторони) є сесією. Комунікація між двома командами або сторонами комунікації при посередництві своїх провідних для кожної команди є мостом. Комунікативні стратегії розрізняються за тієї мети, яку вони переслідують. Ми можемо виділити наступні типові цілі комунікації: конвенциональная (згода, укладення договору в ситуації конфлікту або підтримання договору (конвенції); конфліктна (виявлення розбіжностей і акцентуація на розбіжностях учасників комунікації з тим, щоб створити конфлікт або підтримку, розпалювання існуючого конфлікту); маніпуляційна (захоплення смислового простору комунікації з тим, щоб нав'язати учаснику комунікації свою комунікативну стратегію і відповідно своє бачення реальності (С. Дацюк). 1.
1. може, вийшла русалонька матері шукати, а може, жде козаченька, щоб залоскотати. 2. отже, багато чого їм невідомо . 3. у статті я, звичайно, не охоплюю всіх проблем розвитку української мови. 4. погодою у нас на сінокосі, казали, щось років з півтораста завідувала ворона . 5. на щастя, дитина скоро заспокоїлась і затихла . 6. повертатися додому нам, по-перше, пізно, а по-друге, небезпечно 7. дядько роман, певна річ, тільки вдавав, що нікого не помітив. 8. безперечно, вам тут усе незнайоме, дивне
-Добрий день тітка Ніна!
-Добрий день діти!
-Ми слухали вашу розмову с дядьком і нам не розуміло слово-патріот.
-Ви бажаете щоб я розповіла що це за слово?-Спитала тітка Ніна люб`язним голосом.
-Авжеш!-Вигукнула Марина.
-Одже сідайте і слухайте.
Ми з Мариною сіли і почали слухати.
-Патріот-це людина яка поважае і цінуе природу своеї Батьківщіни.
-Як це?-Спитала я.
-Ну наприклад:Тобі подобаеться ця роза?
-Авжеш.
-Це і е патріот.
-А якщо ми за межами Батьківщини?-Спитала Марина.
-Мариночка,це дуже дотепне питання.Якщо ми за межами то яж ми можемо любити свою природу коли бачемо іншу?Мені вашко розлюбити цю природню красу.
І тут моя мама гукнула мене з вікна:
-Доню,мила іди снідати.
Я і Марина розпрощялися з тіткою Ніною.
Я розповіла мамі як це-патріот.