Складіть і запишіть замітку дискусійного характеру(з позиції "за" або "проти"),поклавши в її основу таку проблему: "розвиток інтернету в найближчі роки докорінно змінить систему освіти".
Я вважаю, що розвиток інтернету звичайно змінить систему освіти, тому що пошук інформації стає набагато простішим, і легшим. В книгах не можуть помістити ту інформацію, яка вміщається в інтернеті загалом. Тим паче все що патрібно, чудово розписано, зрозуміло і просто. Вчителям стане легше викладати свій предмет, а учням готувати домашнє завдання. Проте є і інша сторона медалі, все буде настільки просто, що учням не потрібно буде напрягати свій розум. Тож в яку сторону змінеться ще не зрозуміло.
За узліссям розкішно підіймалися вікові дуби й шматочки неба врізалися в них. - Розповідне, неокличне, складне, складається з двох простих, сполучникове, складносурядне, смислові відношення - одночасність подій.
Схема речення - [ ] і [ ].
1 просте: За узліссям розкішно підіймалися вікові дуби. - просте, двоскладне, поширене, повне, неускладнене. Дуби (підкреслюємо однією лінією) - підмет, виражений іменником у Н.в. множини; підіймалися (підкреслюємо двома лініями) - простий дієслівний присудок, виражений дієсловом у минулому часі множини; вікові (підкреслюємо хвилястою лінією) - узгоджене означення, виражене прикметником; за узліссям (підкреслюємо штрих-пунктиром) - обставина місця, виражена поєднанням прийменника з іменником в орудному відмінку.
2 просте речення: Шматочки неба врізалися в них. -просте, двоскладне, поширене, повне, неускладнене. Шматочки - підмет, виражений іменником в Н.в. мн.; врізалися - простий дієслівний присудок, виражений дієсловом в минулому часі множини, неба - непрямий додаток, виражений іменником в родовому відм. однини; в них - додаток, виражений поєднанням прийменника та іменника в знахідному відмінку.
Кома між двома реченнями перед сполучником сурядності -і- не ставиться, бо є спільна обставина - за узліссям.