М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
fox363
fox363
01.03.2023 01:25 •  Українська мова

Твір на тему: "весела думка-половина здоров я

👇
Ответ:

Веселу та радісну людину завжди люблять та поважають. Вона менше хворіє. А сумна людина почувається невпевнено серед людей, такій важко боротися з хворобами. Усім відомо,що сміх продовжує життя. Тому потрібно  бути завжди веселим,радісним і впевненим у собі. Людина, яка завжди в гарному настрої і з усмішкою на обличчі-щаслива та  здорова.  Недарма у народі кажуть:»Весела думка-половина здоров*я».

4,4(73 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Miranny
Miranny
01.03.2023
-Дитино,ти ще зовсім юна,а вже знаєш такі речі.
-Мене батьки виховують з самого дитинства бути патріотом своєї держави.
-Повага батькам твоїм.А скажи,ти знаєш,що потрібно зробити,щоб збереги нашу неньку -Україну?
-Хоч я ще зовсім малий,я знаю,що нам,народу українському,потрібно згуртуватись,об'єднатись,докласти чимало зусиль для того,щоб дати гідну відсіч ворогові.Потрібно завжди бути разом і до кінця,бо разом ми-сила. Схід,Захід і Крим повинні об'єнатися,нас тоді буде багато,і ніхто не наважиться виступити проти нас.
Знаєте,пані,хочу сказати Вам одну річ,наостанок...Я вірю,що з нами Бог,з нами дух українських козаків..І яка різниця,хто проти нас?
Знаю,що ми вистоїмо!Слава Україні!
-Героям Слава,синку!Дякую тобі.
(можеш доповнитина щоках цієї жінки забриніли сльози...Їй було дуже приємно чути такі сильні,змістовні слова від зовім ще юної дитини...це надало Їй сили...а ім'я ції Жінці-Україна..)
4,7(39 оценок)
Ответ:
6машка6
6машка6
01.03.2023
Пам’ятайте чудовий мультфільм «У країні невивчених уроків»? Там головний герой, зумівши інтонаційно вірно визначити постановку однієї єдиної коми, врятував собі життя. До речі, пояснюючи дітям на уроці російської мови важливість постановки розділових знаків, можна підібрати й інші, аналогічні цьому, приклади. Наприклад, запропонувати їм поставити кому в реченні: «Відпочивати не можна вчити уроки». Головне – це донести до учнів думку, що синтаксис і пунктуація завжди «йдуть рука об руку». Не можна вважатися освіченою людиною, на розбираючись в синтаксисі і пунктуації. Але якщо на питання, що таке синтаксис, ми знайшли відповіді, то тепер настав час визначитися з тим, що слід розуміти під словом «пунктуація». Пунктуація-це зібрання правил про постановку розділових знаків на листі. Знаки, як відомо, дозволяють людям розділяти текст точками на пропозиції, а також розділяти знаками пунктуації частини пропозиції, однорідні члени пропозиції, виділяти звернення, вступні слова і причетні або дієприслівникові обороти. А як важко зрозуміти текст, в якому не розставлені знаки при прямій мові!
4,4(60 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ