Згодом, навіть, тепер-це прислівники. Прислівник-це повнозначна частина мови,яка виражає ознаку дії,стану,предмета та інш. Прийменник-це службова частина мови і виражає відношення між словами у реченні.(напр.:в,на,до,над,за,через,для,заради,при,без,перед,між)
Люди дуже часто говорять про те, що потрібно творити добро, і тоді світ стане кращим. «За добро добром відплачують» - говорить народна мудрість. Але з екранів телебачення часто демонструють зовсім протилежне: от зробиш комусь добро, а він тобі злом віддячить. Звичайно, коли людина говорить красиві слова та обіцянки – це ще не так багато вартує. Потрібно підкріпляти свої слова реальними вчинками. Я думаю, що творити добро – це потреба навіть не просто людини, а всякої живої істоти. Скільки буває випадків, коли, наприклад, кіт виховує покинутих цуценят, або навіть вовки вигодовують загублених у лісі людських малюків. Не може жива істота жити без того, щоб самому творити добро. Усі релігії світу вчать нас робити добрі вчинки, і християнська віра теж. Добро все одно знаходить справжню подяку, я в це вірю.
Прислівник-це повнозначна частина мови,яка виражає ознаку дії,стану,предмета та інш.
Прийменник-це службова частина мови і виражає відношення між словами у реченні.(напр.:в,на,до,над,за,через,для,заради,при,без,перед,між)