М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
maksikus1
maksikus1
14.09.2022 11:43 •  Українська мова

Скласти невелику розповідь про мої обов'язки в родині.

👇
Ответ:
Т1216
Т1216
14.09.2022
   Скласти розповідь про обов'язки в родині можна так:

   У мене велика та дружна родина. Основа благополуччя нашої сім’ї – це підтримка та взаємодо У кожного з членів нашої родини є свої обов’язки. Обов’язки маю і я. Так, кожної суботи я разом з батьком ходжу на ринок. Я допомагаю йому донести важкі пакети. Також я обов’язково прибираю свою кімнату самостійно. Я вважаю, що це полегшує життя моїй матусі.

   Кожну неділю ми з батьками збираємося за великим столом. Бути поряд з усіма членами родини дуже затишно. Після вечері я допомагаю мамі з миттям посуду. Окрім цього, кожного дня з ранку я вигулюю нашу собачку Флору. Доки матуся готує сніданок, ми з Флорою гуляємо близько двадцяти хвилин. Ось такі мої домашні обов’язки.

 

4,8(10 оценок)
Ответ:
Calleron
Calleron
14.09.2022
Мої обов'язки у сім'ї

Кожен член родини повинен мати свої обов'язки, і це правильно. Не звалювати ж усю роботу по дому на мати, яка, до речі, ще й працює?  У нашій сім'ї діє правило: насмітив - убери за собою. Ми з братом змалку прибирали за собою свої іграшки, а зараз по черзі прибираємот у своїй кімнаті.  Щодо моїх обов'язків, то з собакою гуляю вранці і ввечері тільки я. А ще ми з братом миємо посуд та прибираємося, щоб мама і тато прийшли з роботи у чисту оселю. До того ж, я вже трохи вмію готувати і можу зробити якусь просту страву. Коли мама з татом затримуються на роботі, я готую вечерю: наприклад, жарю картоплю та розігріваю котлети. Мій молодший брат теж вчиться допомагати по дому і багато чого вміє.
4,7(50 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Jakai2808
Jakai2808
14.09.2022

1. Усі слова — дієприкметники в рядку:

Г) оновлений, оновлюючий, зроблений, лежачий;

2. Усі слова — дієприкметники в рядку:

В) здобутий, збережений, позеленілий, сидячий;

3. Дієприкметник є в реченні:

А) Затремтіли зірки посмутнілі і погасли в імлі голубій.

4. Дієприкметник є в реченні:

Б) Мовчить і гнеться, як жива, в степу пожовклая трава.

5. Дієприкметник є в реченні:

А) Я ще ніколи не бачив стільки калини й оглядав прибиті морозом кетяги.

6. Дієприкметник є в реченні:

А) Денис, взутий у гумові чоботи, скочив у воду і потяг човен за ланцюг.

4,6(15 оценок)
Ответ:
kleep9007катя
kleep9007катя
14.09.2022

Пояснення:

Дієприкметник-це форма дієслова , що виражає ознаку предмета за дією або станом , поєднує в собі дієслівні ознаки з прикметниковими і відповідає на запитання який? яка? яке? які?

Відповідь: правильні відповіді виділені чорним.

1.Усі слова — дієприкметники в рядку: А вишитий, зрізаний, побудований, будівельний Б погоджений, стрижений, записаний, письменний В люблячий, коханий, улюблений, пещений Г оновлений, оновлюючий, зроблений, лежачий.

2. Усі слова — дієприкметники в рядку: А контужений, поранений, вбитий, мертвий Б заасфальтований, бетонний, асфальтовий, бетонований В здобутий, збережений, позеленілий, сидячий Г купаний, вимитий, висушений, чистий.

3. Дієприкметник є в реченні: А Затремтіли зірки посмутнілі  і погасли в імлі голубій. Б Любив я, їдучи на возі з лугу, дивитися, лежачи, на зоряне небо. В Знову схопився шалений вітер, що рвався на всі боки, наче не знав, якою дорогою йому летіти. Г Загелготали дикі гуси, простуючи кудись високо під необмежним небом.

4. Дієприкметник є в реченні: А Над лісом загорілась срібна сережка, засвітивши золоте павутиння межи гіллям старої сосни. Б Мовчить і гнеться, як жива, в степу пожовклая трава. В Хвилі юрбою шумують, ламаючи лід. Г Зашумів вітер, пробігаючн синім лісом.

5. Дієприкметник є в реченні: А Я ще ніколи не бачив стільки калини й оглядав прибиті морозом кетяги. Б Ударяючись об повалені паркани, вітер тоскно завивав. В Незабаром, швидко наближаючись, посунули важкі громаддя хмар. Г Земля здригалась, чекаючи дощу.

6. Дієприкметник є в реченні: А Денис, взутий у гумові чоботи, скочив у воду і потяг човен за ланцюг. Б Узбережні села проклинали болото, задихаючись від смороду гнилих водоростей. В На столі лежав черствий окраєць гречаного хліба. Г І кожен звук, не сплівшись з іншим звуком, пливе, хитаючись, над глянсуватим бруком і меркне у безлунній самоті.

4,4(87 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ