М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Спробуй уявити себе президентом країни. що ти зробила б, щоб школярам було цікавіше вчитися і відпочивати?

👇
Ответ:
Masha05332234
Masha05332234
20.05.2021
Головне побільше вихідних
4,7(59 оценок)
Ответ:
bosssanyawolf
bosssanyawolf
20.05.2021
Ставши президентом України я б намагалася зробити життя школярів цікавішим. Можливо б застосувала новіші та сучасніші технології у навчанні школярів. Запропонувала б їм кращу, цікавішу програму навчання, щоб школярі ходили із задоволенням до школи.
4,4(53 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
terminator012
terminator012
20.05.2021
Одного разу я йіздила на екскурсію до Замка Любарта ( я - іменник , йіздила- дієслово , на екскурсію- додаток Замок Любарта - або додаток або обставина) Нам екскурсовод розказував про історію і, звичайно, походження назви цього замка.( екскурсовод - іменник , розкащував- дієслово, про історію - додаток , звичайно- вставне слово) Пізніше ми довго ходили і дивилися на цікавинки. ( ми - іменник , довго- обставина, ходили і дивилися це дієслово цікавинки - додоток) Ми вже біля виходу, отдже, скоро, на жаль,будемо йіхати назад.( ми - іменник, біля виходу, назад - обставина, , отдже , на жаль - вставне слово, йіхати - дієслово) Мені дуже сподобалась ця пойіздка ( Мені - іменник , дуже - здається обставина але можеш не писати , далі не знаю ). ( До як змогла , вибач за помилки в словах , хороших оцінок)
4,6(30 оценок)
Ответ:
shitova20023p02gai
shitova20023p02gai
20.05.2021

Клени, осокори і берези вже викинули клейкі листочки - ОЧР доповнює речення, виступає означенням. Якщо речення звучало так "Дерева вже викинули клейкі листочки", то не вистачало би доповнюваності, а так, ОЧР уточняє які дерева

Гори вкриваються позолотою й блиском - ОЧР тут виконує головну роль. Якщо не було б ОЧР, то б речення б не було, адже зістанеться "Гори вкриваються...". Не вистачатиме питань "Чим?, Як? і т.д"

Обруч котився попід парканами, попід кущами - знову таки ж, ОЧР доповнює речення. Так, могло б бути речення "Обруч котився...", і все! Але ОЧР, уточнює речення, і відповідає "де він котився?"

Объяснение:

Удачі

4,7(71 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ