М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір-розповідь на тему "яку роль відіграє етика в моєму житті".

👇
Ответ:
wjwjwjeuei
wjwjwjeuei
19.01.2020
Я часто замислююся над тим, яке значення мають у моєму житті етика й етикет. Може здаватись, що в сучас­ному світі вони втратили свою значущість. Та це не так: принципи етики і правила етикету стосуються кожної люди Я добре розумію різницю між етикетом і етикою. Але ж мова йде про мої конкретні проблеми щодо першого й другого. Наведу приклад зі свого життя. Якось мене запросила на вечірку моя добра знайома з паралельного класу. Сподіваючись потрапити на пересічну вечірку, я вдягла светр, джинси й кросівки. Треба сказати, що моя знайома живе непогано. Коли я зайшла до просторого холу її елітної квартири, то зрозуміла свою помилку. Гості були одягнені досить строго: хлопці в білих сорочках і краватках, дівча­та — у красивих вечірніх сукнях. У цій компанії я побу­ла недовго, і дивилися на мене, як на привида. Ось так мені довелося порушити правила етикету. Тепер, збираючись кудись, я розпитую, чого мені чекати: дружньої вечір­ки або ж костюмованого балу.Етика є наукою про живий процес спілкування, де не­рідко не можуть до ніякі правила. Візьмемо, на­приклад, просту ситуацію, коли конче необхідно втрутитися в розмову в для цього існує багато. Найрозповсюдженіший з них — попросити пробачення, й поки співбе­сідники ще не отямились, поставити своє запитання. На жаль, я помічаю за собою схильність порушувати правила етики. Я можу гукнути: “Гей, послухай!”. Ще я інколи заважаю батькам у їх розмовах, бо чомусь вважаю, що мої справи важливіші за
4,6(25 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mark086
mark086
19.01.2020
Україна — благословенний край. Буяють тут зелені сади, наповнюють груди вільним повітрям безмежні степи, пливуть із минулого в майбутнє могутні річки, зливаються з горизонтом золоті хлібні лани.
Здається — кращого немає Нічого в Бога, як Дніпро Та наша славна країна...В Україні, славній своєю красою, народився Тарас Григорович Шевченко — великий український народний поет. У тяжких кріпацьких злиднях минало його дитинство. Але була в маленького Тараса мати з люблячим серцем, був батько з лагідними очима, дідусь з мудрими розповідями про героїчне минуле рідного краю:Село на нашій Україні —Неначе писанка село,Зеленим гаєм поросло...Сам Бог витає над селом.А потім не стало рідних. Хлоцець-сирота опинився в чужому холодному Петербурзі — не стало й Батьківщини . Спогади про рідний край, щира любов до нього, тута за Україною зустрічаються у віршах молодого поета.Україно, Україно!Серце моє, ненько!Як згадаю твою долю,Заплаче серденько!Опинившись у засланні, Шевченко линув думкою в рідні місця. Ходив берегом мертвого Аральського моря, а очі бачили розкішну природу України:Тихесенько вітер віє,Степи, лани мріють,Меж ярами над ставамиВерби зеленіють.Як не вистачало Шевченкові, насильно відірваному від України, її зелених гаїв під блакитним небом, пахощів квітучих садів, співу соловейка під золотими зорями, величного спокою замріяних могил! З яким розпачем поет, закинутий злою долею в чужі казахські степи, промовляв: «0 доле моя! Моя країно! Коли і вирвусь з цієї пустині? »Після заслання Шевченкові не дозволили оселитися в Україні. І лише після смерті Тарас Григорович, для якого не було «на світі України», не було «другого Дніпра», назавжди повернувся на свою прекрасну омріяну Батьківщину. 
4,5(7 оценок)
Ответ:
Natalasorochynska
Natalasorochynska
19.01.2020

1. Рядок словосполучень із прислівниками дії:

   Б-Глянув спантеличено, жив самотньо, виконав неохайно  

2. Рядок словосполучень із прислівниками, що означають ознаку іншої ознаки:

  В- Нестерпно болючий, абсолютно правильно, значно краще

3. Речення, у якому вжито прислівник у формі вищого ступеня порівняння:

   А- Підніміть руки (як?) ВИЩЕ

4. Рядок прислівників , кожен з яких утворений від прикметника:

   В- Знову, згаряче, наліво

5. Рядок, у якому всі прислівники пишуться з Н:

   В- СполохаНо, визначеНо, неждаНо

6. Рядок, у якому всі прислівники пишуться через дефіс:

  Г- По-геройськи, десь-колись, тихо-тихо

7. Рядок, у якому всі прислівники пишутся разом:

  Б- Повік, абияк, насправді

8. Рядок, у якому всі прислівники мають однаковий б написання:  

   Г- Вголос, напоготові, знадвору

9. Відповідність між ужитим у словосполученні прислівником та його розрядом за значенням:

  1. Вилаяв згарячу              Г- Причина дії  

  2. Попередив завчасно   Д- Час дії    

   3. Замкнув зсередини     В- Місце дії

   4. Зустріч сам-на-сам       А- Ознака предмета  

4,4(20 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ