М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
RomanenkoAA
RomanenkoAA
03.12.2020 22:33 •  Українська мова

Виписати споріднені слова групами- чайка чайник підігріла,на чай чаплю запросила з чапленятами.чай у чашки розливала,чаплю чайка пригощала з чапленятами.

👇
Ответ:
ната34567890
ната34567890
03.12.2020

Чайник-чай-чашки,

чапля-чапленяты.

4,7(9 оценок)
Ответ:
natali31174
natali31174
03.12.2020

чайник ,чай,чашки .
чапленята,чайка,чапля

4,4(81 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Gggggggggggg22
Gggggggggggg22
03.12.2020

видатний російський письменник  а. п. чехов висловлював головні ознаки вихованих людей: завжди ввічливі, поважають людську особистість, не брешуть навіть у дрібницях, м’які, поступливі,не метушливі, якщо мають талант, то поважають його. але навіть не ці

риси мою увагу, на мене справили враження подальші рядки: «тут потрібна безперервна денна й нічна праця, вічне читання, штудіювання, воля… тут є цінною кожна година».

саме таким рисам в моєму характері намагались виховати у мене батьки. вони виховували в мені ввічливість, акуратність, чесність. важко було б, не маючи основ поведінки, не розуміючи, як правильно себе потрібно вести у той чи іншій ситуації починати жити у нашому світі, який сповнений змін і суперечливостей. нас починали вчити ще с самого дитинства: казки, батьки, вихователі. але, як виявляється найважливішою  є власна праця щодня над собою, над своєю поведінкою, над своїми помилками. не стільки важко контролювати себе, свою поведінку,за законами народної моралі, скільки неприємно бачити, коли ці закони сміло перекреслюються деякими сучасними явищами.

з одного боку нам кажуть про високу мету та чистоту ідеалів, а з другого – ми бачимо зовсім інше з екранів телевізорів та просто поряд на вулиці. не залишають байдужими душі і серця  герої творів шевченка, довженка,українки, костенко, а просто поруч бачиш байдужість та грубість.

як зробити так, щоб твоє місце в суспільстві було вірно знайдено, щоб не розгубитися у будь який ситуації. я думаю, що тут на повинна прийти вихованість, яка у всі часи цінується і шанується в народі. тільки завдяки їй можливо здобути довіру і повагу людей. тільки вона може підказати вихід із складної ситуації. вихованість спроможна підтримати гідність людини у часи випробування. і тільки так можливо поважати себе і відчувати повагу інших людей до себе.

особисто я так і розумію значення вихованості у житті кожної людини. не вистачить і декількох аркушів, щоб перелікувати усі ознаки вихованості у сучасному розумінні. бо кожен твій вчинок свідчить про ступінь вихованості. перебігаючи дорогу в забороненому місці, ти не звертаєш уваги на водія. десь ти гримнув дверима, не подивившись на того, хто йшов слідом за тобою. не звернув уваги, не допоміг малюку, який упав поряд з тобою. ввечері вдома, не відреагував на мамине прохання. з одного боку начебто і байдуже, але з іншого на душі якось не затишно. це докоряє твоє підсвідоме виховання, твоє сумління, твоя позабута культура.

ці наведені приклади мені не властиві, адже мені навіть неприємна сама думка про такі вчинки. я стараюся поважати культуру у всіх її проявах. мене вразили слова академіка лихачова про те, що єдина відміна людини від тварини в тому, що в людському суспільстві є культура. ці слова примусили мене замислитися і над власною культурою і над культурою нашого суспільства.

насамперед справжня культура, вихованість – це не тільки ерудиція, правила етикету, бездоганний вигляд, це перш за все, коли ти не можеш, не вмієш поступати по іншому, коли культура у тебе в підсвідомості, у кожній клітині твого тіла. і не важливо один ти, чи серед людей, вихованість завжди повинна бути поряд. починаючи з культури, яку ти виховуєш у своїй родині, ти з часом переносиш і на усе суспільство.

в наш час дуже потрібні молоді сили, виховані патріоти нашої держави, які зуміли б зробити усе на розквіт нового вихованого, культурного суспільства. але для цього потрібна «безперервна праця» і усвідомлення «цінності кожної хвилини».

4,5(81 оценок)
Ответ:
red011
red011
03.12.2020
Максим Рильський "Шлях":у вірші поет описує шлях,також запитує себе "Чи дійду ж до кінця його чесний і чистий, чи в знемозі впаду,притулюсь до землі... Чи дійду до мети?"Рильський передає читачеві свої переживання та вагання.Він не впевнений що дойде до кінця і що знайде вірних друзів.
Максим Рильський "На відкриття музею Шевченка":ідея:возвеличення Шевченка.Мені сподобався вірш М.Рильського "На відкриття музею Шевченка",бо у ньому поет описує те як Шевченко мріяв мати малесеньку хатинку над Дніпром.Рильський у останніх рядках вірша розказує щиру правду.
Євген Гуцало "Сім'я дикої качки":Головними героями твору є Юрко-міський хлопчик та Тося.Заради хвастощів та розваги Юрко забрав диких каченят тим самим жорстоко скривдивши качку.Також він не дуже переймався станом каченят,і цим втратив повагу і довіру Тосі та сільських хлопчаків.Юрко усвідомив що вчинив погано,але нажаль уже було пізно:ні качки з ивими каченятами не бачив він на ставку,а Тося навіть попрощатися не прийшла.
4,8(73 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ