М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
den53499
den53499
16.04.2023 23:53 •  Українська мова

Будь-ласка іть скласти твір на тему, я рідну україну люблю.дякую

👇
Ответ:
MiaRia123
MiaRia123
16.04.2023
«Є на світі моя країна,
найчарівніша, як перлина.
В моїм серці вона єдина.
Це моя Україна». У кожного з нас одна єдина Батьківщина. По-перше, це те місце, де ми народилися і виросли, яке не раз і не двічі ми проміряли своїми ногами. По-друге, Батьківщина – це наша рідна країна. Батьківщину змінити неможна, як неможна змінити своїх батьків, тих, хто дав нам життя. І я вважаю, що де людина народилася, там вона повинна прожити своє життя і пройти до кінця свій шлях. Для мене Батьківщиною є моя рідна Україна. Я дуже люблю свою країну попри те, що може, для кого десь і краще. Я впевнений, що для справжнього українця не може бути ніде краще, ніж на рідній землі. І кожен з нас може створити для себе та своїх близьких такі умови існування, які нічим не гірше умов у інших країнах. Та цим не варто обмежуватися, треба прагнути до того, щоб життя постійно покращувалося для усіх наших співвітчизників. На тлі історії наша країна ще досить молода, тому її майбутнє повністю в руках наших сучасників та наступних поколінь. Якою ми зробимо нашу Батьківщину, такою вона і буде. Я вважаю, що зараз ніхто не має морального права кидати Україну напризволяще і тікати кудись за кордон. Адже там ми все одно нікому не потрібні, і наше життя буде залежати лише від нас самих. А ось рідній Україні зараз дуже потрібні наші сили і наші знання, бо поставити її на ноги зможемо тільки ми. На мій погляд, той, хто їде з країни, зраджує своїх предків і позбавляє своїх нащадків справжньої Батьківщини. Вони напризволяще залишають могили своїх рідних і, ніби соромлячись свого походження, ніби намагаючись втекти самі від себе. Українці – це не тільки велика і могутня нація, це одна величезна гостинна родина. А у будь-якій родині добробут та гарні відносини будуть лише тоді, коли кожен буде відданим своїй справи, справі на благо інших. Родина для мене – найсвятіше слово на землі, а мати родини для мене – це Україна. Я дуже люблю свою рідну країну і все своє життя буду боротися за своє щастя на рідній землі та за щастя своїх співвітчизників. Я впевнений – труднощі мене не злякають. Я щасливий від того, що народився і живу саме в Україні. Я люблю рідну землю за її неосяжні, красиві і безмежні простори. Вийдеш в поле, і очі не можеш відірвати від справжнього моря зрілого жита, яке стоїть, наче непідступні стіни. Увійдеш в це жито, і майже ховаєшся серед його колосків: тільки синє небо стає твоїм дороговказом. Така краса милує і заворожує мою душу. У нашій країні найрозумніші у світі люди, багата земля і достатньо невитрачених ресурсів. Я один з українців, я громадянин України. Я тут народився, тут пройшло моє дитинство, тут я виховаю своїх дітей і зроблю для своєї країни все, що від мене буде залежати. Я впевнений, що українська держава – могутня і миролюбна країна. Ми зможемо мужніти і рости разом з нею. Я щиро вірю в найкраще. А сьогодні – я учень, і повинен вчитися, щоб у майбутньому принести Україні якомога більше користі.
4,7(35 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Nastyalimelps13
Nastyalimelps13
16.04.2023

1.

Вивчення мови сприяє розвитку розумових здібностей, що вже доведено. Тому вам буде легше вивчити інші дисципліни, у тому числі точні . Вивчаючи іноземну мову, вам потрібно запам'ятовувати тисячі нових слів, тому для вашого мозку це дуже гарне тренування.

2.

професійна вимога

Це сама основна причина, через яку люди вчать іноземні мови. Адже у багатьох професіях потрібно знання однієї, а то й кількох іноземних мов. Ця вимога залежить від того, чим ви займаєтеся. Найчастіше потрібно знання міжнародних мов. Такими є: англійська, французька, німецька, а також такі специфічні мови, як японська і китайська.

соціальна перевага

Дійсно знання іноземної мови часто є соціальною перевагою. Звичайно, очевидно у кого більша перевага, у людей, які знають декілька мов або у тих , хто не знає жодної. Якщо вам доведеться зустрітися з іноземцями, ніби то по роботі або на відпочинку, то знання іноземної мови буде значною перевагою і вони будуть здивовані вашим знанням їхньої мови. Можливо, буде така ситуація, коли ви зустрінете іноземця на діловій зустрічі, тоді в разі, якщо ви справите на нього сильне враження знанням мови, вам практично гарантовано успішне ділове співробітництво.

Спілкування в сім'ї

Буває таке, що чоловік і дружина різних національностей і спілкуються, і розуміють вони один одного на одній мові. Але у них також може виникнути бажання вивчити мову один одного.

Особисте задоволення

Всі ми встановлюємо для себе якісь цілі і вивчення іноземної мови цілком може бути однією з вищих цілей. Вивчення мови - це складне завдання, адже доводиться вивчати граматику, вимову, вчитися читати і писати. Головне бути наполегливим і наполегливо домагатися своєї мети, в результаті вона вас дуже обрадує.

Тренування розумових здібностей

Вивчення мови сприяє розвитку розумових здібностей, що вже доведено. Тому вам буде легше вивчити інші дисципліни, у тому числі точні . Вивчаючи іноземну мову, вам потрібно запам'ятовувати тисячі нових слів, тому для вашого мозку це дуже гарне тренування. Коли ви вивчите іноземну мову, вам буде набагато простіше готуватися до іспитів з інших предметів, ви будете легко запам'ятовувати отриману інформацію і хороша пам'ять залишиться у вас до старості.

Можно лучший?

4,7(98 оценок)
Ответ:
Nastasia13z
Nastasia13z
16.04.2023

Объяснение:

1. Все так (же) над озером мріє калина, де юність моя протекла (В. Сосюра). 2. Пішов (би) я в Україну, пішов (би) додому, там (би) мене привітали, зраділи (б) старому (Т. Шевченко). 3. А серце б'ється, свіжий вітер дише, не (мов) би хоче остудить чоло (М. Рильський). 4. Сьогодні йому, як ні (коли), хотілося (чим) скоріш виїхати за місто (Л. Дмитерко). 5. Не так (то) робиться все хутко, як швидко оком ізмигнеш (І. Котляревський). 6. Вже хто (зна) скільки часу минуло з тої пори (В. Кучер). 7. Гукати в минуле — даремна турбота, гукай у майбутнє — хто (небудь) почує (О. Підсуха). 8. Тішся, дитино, поки (ще) маленька, ти (ж) (бо) живеш навесні (Леся Українка). 9. Що (кілька) метрів зупинялися передихнути (О. Гончар). 10. Любіть працю на Землі, бо без цього не буде щастя нам і нашим дітям, ні (на) якій планеті (О. Довженко). 11. Цей дріт приносить телеграми хто (зна) (з) якої далини (М. Рильський).

4,5(27 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ