М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Выберите один из трех предложенных тем и прокомментировать его. 1. место, в котором мы живем, является отражением нашей личности. 2. что бы вы сделали, если бы стали президентом украины? 3. школа система украины должна быть изменена. виберіть один з трьох запропонованих тем і прокоментувати його. 1. місце, в якому ми живемо, є відображенням нашої особистості. 2. що б ви зробили, якби стали президентом україни? 3. школа система україни має бути змінена.

👇
Ответ:
Zlyka11
Zlyka11
12.12.2020

Про те, що б я зробила, якби була президентом України - це мої власні думки, тому мені легше писати від жіночого лиця, тому будь уважним, й виправляй, якщо потрвбно.

Я давно думала про це, так ось якби я була президентом України, то, перш за все яб би переглянула нашу Конституцію і викреслила б усі закони, що заперечують самі собі. або створювалися лише задля захиста майна певної особи чи цієї самої особи, бо Конституція - це держ документ. а не особистий!

По-друге , я б заставила на усі мітінги, держ. свята усіх одягати вишиванки. Бо це наш символ. Сама б теж носила одяг з елементами укр вишивки, особливо під час візиту до ін країн. 

Далі, ПОСТУПОВО, обов'язкового поступово, бо одразу це нереально, я би збільшувала пенсії(але не так. як їх зараз збільшують моїй бабусі, на 3. 48, якщо не помиляюся одного року і на гривню з копійками ще й на другий рік, це ж, вибачте, сміх крізь сльози)

Далі я би провела медичну реформу, купила б "швидкі жо віділяла б багато коштів на медецину, бо здоров'я - то є основа життя й заборонила б закривати лікарні у маленьких містах, за погане відношення керівництва до підлеглих - обов'язкова кримінальна відповідальність.  

Щодо освіти, закупила б у школи комп'ютери, сучасні дошки, бо в нас ще й досі вісять дошки з часів СССР. Те ж саме щодо парт і стільців. Зробити в школах ремонт. в селах, де є хочаб 10 дітей - дозволити відкрити дев'ятикласні школи.

Якщо казати про вищу освіту, я б зробила її безкоштовною, але для дуже обдарованих дітей(які складають ЗНО щонайменше на 170- ів з кожного предмету окремо) , а приватні вузи й платну освіту, як на мене, треба ліквідувати взагалі. 

Що стосується дитячіх садків, то зараз з цим проблема, особливо у великих містах, тому що садки переповнені, дітей дівати нікуди, а за чинним Законом не можна віддавати дитину в школу, якщо до цього вона хоча б останній рік не відвідувала дитячий саок. Тому, я б побудувала дитячі садки, а територію вже існуючих - збільшила. Закупила б іграшки й необхідне обладнання.

 Щодо шкіл-інтернатів, будинків малютки й ін. подібних закладів - я б приділила їм достатньо уваги. Діти, що не мають батьківської підтримки, як на мене, повинні отримати принайні якусь її частку від держави. Я б закупила обладнання, іграшки, влаштовувалися би для таких дітей спеціальні заходи, відпосинки у спеціальних літніх таборах і т.д. 

Знову почали б працювати заводи, засіюватись поля - в молоді було б бажання жити в селах, в великих селах як я вже казала, були б школи а також бібіліотеки та сільські клуби.

Я б заставила УСІХ ДІЄЗДАТНИХ Й ЗДОРОВИХ чоловіків 18-25 років служити в арміі 2-3 роки. Тому що мене просто вбиває коли хлопець намагається відкосити від армїї, я дівчина, але я хочу служити в армії, якщо хлопець намагається відкосити - кримінальна відповідальністью 

Також. я б зібрала вчених, і розробили б спеціальну програму щоб створювати передові технології, бо, як то кажуть, хто володіє інформацією - той володіє світом.

Ще, за зраду Україні й її народові( шпіонаж, праця на користь ін держави й т.д.) , а такоє інші тяжкі злочини - серійні вбиства, педофілію - я б ввела смертну кару.  За недотримання Конституції, розкрадання державного майна, приватизацію держ земель, привищення службових вповноважень, якщо галузь, наприклад харчування, то за недотримання санітарних норм(до речі, були б введені спеціальні санітарні норми, і всякі ГМО - були б їх прямими порушеннями) - тюремне ув'язнення щонайменше на 5 років з звільненням з посади та конфіскацією на користь державі(це, в основному за розкрадання та приватизацію держ майна, але можливі й ін варіанти).

І, мабіть найболючіше для мене питання - питання укр мови. Так вже сталося, що я живу в російськомовному середовищі, тому, що, як то кажуть, гріха таїти - розмовляю суржиком. Але, мені б не хотілося, щоб мої діти так розмовляли, тому. Обов'язкове навчання в ВУЗах і школах укр мовою. Але, якщо регіон російськомовний то можна дозволити рос мову навчання, але при цьому в тиждень в кожному класі  має бути не менше 6 уроків укр мови і не менше 4х уроків Укр літератури. Також, я проти надання російській мові статусу державної, спілкуватися російською - не забороняти, але ми - Україна, тому й мова повинна бути українською. 

Щодо різних конкурсів, наприклад, Євробачення представник від України обов'язково має бути українцем за національністю, й виконувати пісню ТІЛЬКИ укр мовою, бо ми вважаємося найспівочішою нацією.  

Це мої думки, багатьом не подобаються, але я вважаю так.  

4,5(35 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
destroyer0800
destroyer0800
12.12.2020
Возможно это

В далечині синіло море, ніжне й прозоре під світанковою імлою. Золотими порошинками запалювало сонце на хвилях перші іскри, і в усі сторони розбіглися по морю блакитні стежки, невідомі шляхи. Але невільники не милувалися з нього. Не раділи вони з пишної краси південної природи, ані з гір, ані з пахощів невідомих трав. Не веселив їх і кінець путі і близький відпочинок…

Дорога йшла баштанами і тютюновими плантаціями, потім пірнула в пишні виноградники і сади, повні персиків, слив, яблук і груш, потім знов вибігала на широкий простір — серед городів тa плантацій. І все ближче майоріли крізь зелень похмурі і присадкуваті каффські вежі по той бік затоки.

Каффа довгий час була генуезькою колонією. Року 1475 турки сплюндрували її, і з того часу вона втратила на деякий час свій колишній блиск і розкіш. Керував Каффою султанський намісник, так званий беглер-бей [135], три-бунчужний баша, якому скорялося, крім Каффи, все Південне узбережжя Криму, на гарматний постріл завширшки. В Каффі було багато вірмен, греків, турків, євреїв, італійців та караїмів. Кожен народ мав свої храми, але найпишніші були мусульманські мечеті з колишніх генуезьких церков, і серед них найкраща — Біюк-Джама з велетенською банею і двома мінаретами по тридцять п'ять обіймищ заввишки.

З північного заходу обмивало Каффу море широкою блакитною затокою. Зі сходу — замикав затоку мис Святого Іллі. З півдня обступали міцні відроги Яйли, а по той бік затоки — розкинувся північний степ, аж до Сиваша й Перекопа….

Каффа поділялася на три частини: фортецю, або цитадель, місто і передмістя. Фортецю збудували і зміцнили ще генуезці, оточивши її високими мурами з величезних кам'яних брил з дванадцятьма вежами й чотирма брамами. Вежі були чотирибокі, на два поверхи, з зубчастим карнизом між ними і таким же зубчастим верхом та кількома бійницями для гармат. Сухий рів оточував стіни не так для оборони, як щоб стікали в море гірські потоки після дощу. Місто було оточене такими ж мурами з вежами і брамами, а передмістя потопали в садах.

Каффський порт кипів кораблями. Стрункі венеціанські і далматські бригантини, англійські галіони й корвети, турецькі фелюки, галери та сандали, болгарські дуби й легкі вітрильники з Кавказу стояли всуміш із сірійськими, мальтійськими та кіпрськими столчаками. І той же вітер напинав жовтогарячі фрігійські й пурпурні генуезькі паруси, що й сніжно-білі крила іспанських фрегатів. Різномовна юрба заповняла порт, де пахтіло мускусом, виноградним вином, солоною рибою, ваніллю, смоленим канатом і фруктами.

Але головний товар тут були невільники. Звідси вивозили їх в усі порти Середземного моря, а потім гнали караванами до Персії, Індії та Аравії. На східних ринках українка цінувалася так само високо, як і черкешенка чи грузинка.

Перед каффською брамою невільників розподілили. Кожен купець відокремлював своїх бранців. Знов почався плач і лемент. Гірко ридали матері і рвали на собі волосся, прощаючись із дочками й синами. Як підстрелені, билися жінки, відриваючись від чоловіків, але батіг работорговця підіймав їх із землі і гнав на невільницький ринок.

Сафар розрахував, що сьогодні ринок буде переповнений рабами і ціни на них дуже знизяться. Тому краще відвести свій ясир до брата й дати йому відпочити, а потім продати здорових людей і взяти за них дорожче.

Але караван-сарай був переповнений. Тут формувався величезний східний караван, що прямував до Варшави. Довелося зігнати невільників до кошари й поставити навколо них сторожу. Бранців розв'язали. Знов забили кількох баранів та недужого коня, знову закуріли вогнища. І в ту мить, коли замикали ворота кошари, примчав Сафар із Горпиною і Настею. Корж помітив їх, кинувся до воріт. Настя підвелася в стременах, крикнула щось, але голос її розтанув у гомоні юрби, в криках погоничів, в тупотінні коней і овець.

Цехова сходка

Хома прокинувся пізно. Голова боліла, в роті було кисло. Неохоче підвівся він, випив кухоль пива і тільки тоді по-справжньому очуняв.

Не встиг він умитися, як за вікном зарипіли вози і незнайомий голос спитав:

— Гей, добрі люди, де тут мешкає шевський цехмістер?

— А що треба? — висунувся Хома.

— Та нам цехмістра, — разом відгукнулися Павло й Остап, вигнанці зі Львова.

— Я і є цехмістер. Заходьте!

Приїжджі зайшли до хати, перехрестилися на покуття і низько вклонилися хазяїнові.

— Рятуй, батьку!

4,5(30 оценок)
Ответ:
Соня12131415
Соня12131415
12.12.2020
Я багато разів придивлявся до того, як відповідально моя бабуся ставиться до роботи. Але найбільше мені подобалось гати за випіканням пиріжків. У неї якесь особливе ставлення до хліба. Мабуть, це тому, що під час голоду вона не їла вдосталь хліба.

Отже, бабуся господарює на кухні. Тут гамір, чути булькання чогось у каструлях, цокання годинника, дзенькіт тарілок, а серед всього цього моя бабуся. її не обходить цей гармидер. Для неї головне — спекти смачні пиріжки. Очі моєї бабусі рухаються швидко, ніби наказують рукам робити саме ту роботу, яка потрібна. Обличчя бабусі осяяне усмішкою, розрум'янилось, ніби на морозі. А руки, золоті руки моєї дорогої людини, рухаються так швидко, що я не встигаю за ними стежити.

Спочатку бабуся замішує тісто, додаючи в нього дріжджі, яйця, цукор, масло, борошно, молоко. Вона вимішує тісто ложкою, тоді руками, а потім смішно б'є тісто кулачками та об стіл. Вимішане тісто кладе у дерев'яну діжу, щоб підходило. Вона каже, що у дерев'яній діжі тісто пахне смачніше, бо там живе давній дух предків. Поки тісто підходить, бабуся готує начинку для пиріжків: капусту, товчений горох, ягоди вишні, мак. Від швидкої роботи на обличчі у бабусі виступають крапельки поту, але вона на це не звертає увагу. Вона не стомлюється, бо хіба ж можна втомитись від улюбленої справи?

Мені подобається гати, як росте тісто у діжі, а іноді аж вилізає звідти. Ось тісто вже готове. Бабуся виробляє невеликі формочки пиріжків, кладе в них начинку і викладає на змазані олією листи. Треба почекати, щоб пиріжки підійшли. Потім бабуся змазує пиріжки збитим яйцем і ставить їх у піч. Перед цим піч витоплена до певної температури. Закриває піч заслінкою і чекає десь хвилин 15—20. Ось тепер вона може трошки відпочити. Я так люблю ці хвилини. Моя бабуся лагідно посміхається, гладить мене по голівці, ніби маленького, а інколи ще й пісню співає. І таким теплом, радістю віє від неї, що я забуваю про всі свої невдачі, і теж чекаю пиріжків. І от прийшов довгоочікуваний час. Бабуся бере лопату, дістає нею листи. На столі, застеленому білою тканиною, вона викладає пиріжки. Накриває їх теж біленькою тканиною. Я завжди дивувався, для чого це? Але моя втіха, моя бабуся таємниче мені шепоче: "Не займай, встигнеш, хай пиріжечки вільно подихають, відпочинуть". Так воно і є. Пиріжки духмяні, м'якенькі, так і ваблять до себе.

Урочиста хвилина настала. Вся сім'я сідає за стіл. На центральному місці — наша бабуся. Ми чекаємо, поки вона візьме першою пиріжок, а тоді вже вся наша родина. Справжнє задоволення — їсти ці пиріжки. Вони виготовлені найдорожчими у світі руками — бабусиними. Ці пиріжки дають нам силу, розум. Мені дуже подобаються пиріжки, випечені бабусею. Мені завжди хотілося готувати так, як моя бабуся.
4,6(36 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ