Доброго дня. Согодні я вам розкажу як правильно поводити себе на екскурсії і як її організувати. Для початку потрібно обов'язково полічити скільки людей буде іти на екскурсію, а перед виходом перерахувати чи всі присутні. Звісно треба взяти необхідні речі для того щоб ніхто не постраждав та все що потрібно для життя. Їжа, обов'язково питна вода, змінне взуття, щоб комфортно себе почувати, ліки, також можна взяти плед або покривало щоб присісти і відпочити на зеленій травичці(якщо це звісно влітку). І не потрібно забувати про правила безпеки та як варто себе поводити під час екскурсії. Не потрібно вигукувати чи крутитися коли вчителька чи екскурсовод розповідає щось. Не іти в невідомі місця без нагляду керівника. НУ І ЗВІСНО НЕ ПЕРЕБИВАЙТЕ ДОРОСЛОГО КОЛИ ВІН ГОВОРИТЬ. НА ЕКСКУРСІЯХ ПОТРІБНО ПОВОДИТИСЯ ПРАВИЛНО І СТРИМАНО!!
Гарні квіти чорнобривці користуються особливою любов'ю українців і є народним символом: ці квіти згадуються у багатьох народних казках та піснях.
Серед рослин-символів в Україні слід насамперед згадати вишню (символ світового дерева, рідної землі, життя, матері, тощо) та калину — символ вогню, крові, життя.
Українці дуже люблять і поважають вербу: її освячують в вербний тиждень - тиждень перед Великоднем.
Дуб є особливим деревом для всього слов'янського світу: дуб символізує безперервність життя та вічність буття.
Деякі тварини, наприклад, бик (тур), коза, бик та кінь були символами задовго до прийняття нашими пращурами християнства.
Птахи-символи для українця - це лелека, зозуля, ластівка, журавель, і, звісно, співучий соловейко.
Ластівка є символом відродження природи навесні, а також злагоди, подружнього щастя та добробуту.